5 dobrych rad dla początkujących graczy Pokera Online

5 dobrych rad dla początkujących graczy Pokera Online

Spis treści

Uczenie się teorii

Nie oczekuje się od ciebie tego, że na początku będziesz grał jak ekspert. Z pewnością pomoże Ci poznanie reguł, kolejność znaczenia ręki i ważnej terminologii pokerowej.

Zacznij „Play for Fun”

Na początku swojej przygody z pokerem online pograj trochę na stołach bez prawdziwego wkładu pieniężnego dla oswojenia się ze środowiskiem i szybkością Pokera Online. W ten sposób zdobędziesz doświadczenie i wiedzę jak wszystko funkcjonuje i jak szybki musisz być w grze. Przy tym nauczysz się niejednego na temat zakładów w Pokerze Online, ponieważ w sieci, a w szczególności w modzie Fun przebiega prościej i przez to szybciej i intensywniej.

Jednak nie zapomnij w żadnym przypadku, że chodzi tu o gre bez prawdziwego wkładu pieniężnego – w szczególności wtedy, gdy przejdziesz do gry na prawdziwe pieniądze. Zapoznać się z naszymi pozostałymi artykułami pokerowymi zanim zaczniesz grać prawdziwymi pieniędzmi.

Przyzwyczaj się do szybkości

Jest wiele różnic między Pokerem Online i „prawdziwym” pokerem w rzeczywistym środowisku, największą różnicą jest szybkość. W wyniku natury internetu jak i dzisiejszej technologii PC, można w ciągu godziny rozegrać dwukrotnie więcej rund niż w rzeczywistej grze. Dlatego należy przyzwyczaić się do szybkości, na początku radzę wybierać co najwyżej połowę limitów, jakimi normalnie grasz w świece rzeczywistym. Włącz głośniki swojego komputera abyś słyszał sygnał dzwiękowy klienta pokerowego. Sygnały te informują Cię kiedy jest moment na Twój ruch.

Wiedzieć, kiedy należy skończyć

Jest to także wskazówka dla realnej gry (rozpoznanie złej ręki i pasowanie), obowiązuje generalna zasada: nie można grając myśleć cały czas o tym, że może przyjdzie dobra karta. Twoje karty mogą wiele obiecywać niestety zwykle okazuje się, że otrzymujesz małą parę jeśli w ogóle. Musisz wziąść wiele aspektów pod uwagę takich jak rachunek prawdopodobieństwa, karty i reakcje przeciwników.

Strategia to klucz do sukcesu

Aby odnieść sukces grając w pokera, należy być graczem z tendencją do podbijania, a nie sprawdzania. Należy zrozumieć, że podbijanie daje dwie możliwości zgarnięcia puli – podbijasz i wygrywasz bez wyłożenia kart lub podbijasz i wygrywasz, gdy ktoś inny je sprawdzi. W przypadku, gdy Ty sprawdzasz, istnieje tylko jedna możliwość wygranej – musisz mieć najlepszą rękę.

Patrząc na to z matematycznego punktu widzenia, podbijanie daje Ci przewagę 2:1 nad sprawdzaniem, dlatego też wszyscy dobrzy gracze to podbijący, a nie sprawdzający.

Poker

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

W ostatnich latach poker a szczególnie odmiana Hold'em Poker, przebojem przebił się na salony i stał się najpopularniejszą grą towarzyską na świecie a w mediach co jakiś czas słychać o wielomilionowych wygranych.

W internecie możesz grać w pokera dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, dzięki darmowym turniejom niczym nie ryzykując możesz grać o kasę. Wybór pokerroomów i stołów pokerowych jest bardzo duży, w każdym z nich możesz mierzyć się z graczami z całego świata w bezpośrednich rozgrywkach 1-1, grach cash'owych oraz w różnych odmianach turniejów.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem pokerowym, poker dla początkujących, wybierz odpowiedni pokerroom, odbierz bonus powitalny, zasiądź przy stoliku i rozpocznij przygodę swego życia.