Rush Poker

Rush Poker

Aby zachęcić nowych graczy pokerroomy wymyślają coraz bardziej innowacyjne rozwiązania.

Prawdopodobnie rewolucyjnym rozwiązaniem poszczycił się niedawno Full Tilt Poker, który wprowadził „nową odmian” pokera.

Nie bez przyczyny okrasiłem tę nazwę cudzysłowiem. Rush Poker, bo o nim mowa, to nie nowa odmiana pokera a jedynie nowy sposób gry. W związku z wprowadzeniem takiej rozgrywki pokerowej coraz więcej graczy zaczyna zastanawiać się nad odpowiednią strategią podczas tej gry.

Na czym polega Rush Poker?

Rush Poker to innowacyjna metoda rozgrywki, która ma na celu rozgrywanie jak największej ilości rąk. Na samym początku gracz zostaje wrzucony do jednej wielkiej puli graczy. Siadamy przy stole to rozdania i rozdawane nam są karty.

W momencie ich spasowania zostajemy od razu przeniesieni do nowego stołu i rozpoczyna się nowe rozdanie! Nie musimy już czekać aż jeden z graczy się odpowiednio długo zastanowi – jeśli nasze karty są nieodpowiednie możemy od razu spasować i czekać na kolejne karty! Mało tego, akcję pasowania kart można jeszcze bardziej przyspieszyć. Jeśli np. jesteśmy na pozycji późnej, czyli musimy chwilę zaczekać na nasz ruch, możemy użyć opcji Quick Fold, przez co nasza ręka zostanie spasowana dokładnie w chwili kliknięcia. Przez taki obrót sprawy nasza ręka jest pasowana natychmiast a my przenosimy się do nowego stołu i widzimy już nowo rozdane nam karty. Rush Poker to bardzo szybka gra, dzięki której jesteśmy w stanie rozegrać nawet 400 rąk w ciągu godziny!

Strategia gry w Rush Poker

Rush Poker to całkowita nowość na rynku pokerowym. W prawdzie gramy w odmiany pokera takie jak Holdem czy Omaha ale jednak innowacyjny tryb rozgrywki wymaga od nas odmiennego podejścia. Jaka powinna być strategia osoby, która zaczyna grać tym sposobem?

Jednoznacznej odpowiedzi niestety na to pytanie nie ma. Wszystko dlatego, że ten rodzaj rozgrywki dopiero raczkuje i wszyscy, nawet Ci najbardziej doświadczeni gracze, nie poznali jeszcze na tyle Rush Poker, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski. Gra jest na pewno ciekawa. Można przecież przyjąć własną strategię, która polega jedynie na graniu silnych rąk. W takim przypadku wystarczy delikatnie podbić przed ujrzeniem flopa i czekać na ruch rywali. Jeśli nasza ręka jest bardzo silna – nie ma się co zastanawiać. W Rush Pokerze nikt nie zrobi o nas żadnych notatek bo nie będzie miał na to czasu! Gra toczona jest w iście diabelskim tempie i żaden z graczy nie zwraca prawdopodobnie uwagi na nasze nazwy przy pokerowym stole.

Rush Pokera został także opiniowany przez najlepszych trenerów pokerowych. Zdania na temat rozgrywek tego typu są podzielone. Jedni uważają, że potencjał tej rozgrywki będzie uwidoczniony dopiero do dłuższym stażu na rynku. Inni uważają tę metodą za wręcz genialną. Mnie osobiście Rush Poker bardzo przypadł do gustu. Zadecydowało o tym kilka aspektów. Pierwszym jest przede wszystkim to, że nie trzeba czekać w nieskończoność na ruch naszych rywali – jeśli nasze karty nam się nie podobają jeszcze przed flopem dajemy QF i już jesteśmy w kolejnym rozdaniu.

Wypróbuj Rush Poker w Poker

Sam długo zastanawiałem się czy wziąć się za tę „odmianę” pokera. Postanowiłem wpłacić kilka dolarów do FTP i spróbować swoich sił. Muszę przyznać, że rozgrywka jest niezwykle przyjemna. Gra się bardzo szybko, jeśli nasza ręka nam nie odpowiada – nie czekamy – gramy dalej i przenosimy się do innego stołu. Moim zdaniem jest to rodzaj pokera, w którym można sporo wygrać. Jakiś czas już w pokera gram i musze przyznać, że po 2 godzinach ciągłej gry osiągnąłem ponad 300%.

Polecam spróbować zagrać w ten sposób. Każdy może określić czy jest to odpowiednia dla niego metoda gry. Jak na razie Rush Poker dostępny jest tylko na platformie Poker. Serdecznie zapraszam.

, , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie w internecie mogę zagrać w pokera?

W dzisiejszych czasach online poker jest bardzo popularny a w internecie istnieją setki różnych witryn udostępniających grę. Polecamy 5 najlepszych naszym zdaniem pokerroomów. O tych, oraz innych pokerroomach możesz przeczytać w internecie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


W ostatnich latach poker a szczególnie odmiana Hold'em Poker, przebojem przebił się na salony i stał się najpopularniejszą grą towarzyską na świecie a w mediach co jakiś czas słychać o wielomilionowych wygranych.

W internecie możesz grać w pokera dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, dzięki darmowym turniejom niczym nie ryzykując możesz grać o kasę. Wybór pokerroomów i stołów pokerowych jest bardzo duży, w każdym z nich możesz mierzyć się z graczami z całego świata w bezpośrednich rozgrywkach 1-1, grach cash'owych oraz w różnych odmianach turniejów.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem pokerowym, poker dla początkujących, wybierz odpowiedni pokerroom, odbierz bonus powitalny, zasiądź przy stoliku i rozpocznij przygodę swego życia.