Gutshot

Potoczna nazwa „inside draw”, jest to dociąg w tzw. środek układu.

Mając A,K, a na stole 10,J,4 możemy powiedzieć, że liczmy na gutshota, czyli w tym wypadku jakąkolwiek Damę. Szanse na udany dociąg w środek wynoszą kilka procent, tak więc trzeba mieć pewność, że przeciwnik nam wypłaci odpowiednią pule jeśli już zdecydowaliśmy się na draw.

Trochę inaczej sytuacja wygląda jeśli gramy z pozycji, a wcześniej podbijaliśmy i mamy przeciwnika skorego do spasowania. Wtedy podbicie po flopie jest już semi blefem i jeśli przeciwnik nas sprawdzi to prawdopodobnie ma z czym. Aczkolwiek większe szanse są na to, że spasuje. Z kolei jego sprawdzenie może zapędzić go w kozi róg, bo jeśli dobierzemy strita w środek, to prawdopodobnie nie wpadnie na to, że graliśmy na gutshota.

Gdzie w internecie mogę zagrać w pokera?

W dzisiejszych czasach online poker jest bardzo popularny a w internecie istnieją setki różnych witryn udostępniających grę. Polecamy 5 najlepszych naszym zdaniem pokerroomów. O tych, oraz innych pokerroomach możesz przeczytać w internecie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


W ostatnich latach poker a szczególnie odmiana Hold'em Poker, przebojem przebił się na salony i stał się najpopularniejszą grą towarzyską na świecie a w mediach co jakiś czas słychać o wielomilionowych wygranych.

W internecie możesz grać w pokera dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, dzięki darmowym turniejom niczym nie ryzykując możesz grać o kasę. Wybór pokerroomów i stołów pokerowych jest bardzo duży, w każdym z nich możesz mierzyć się z graczami z całego świata w bezpośrednich rozgrywkach 1-1, grach cash'owych oraz w różnych odmianach turniejów.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem pokerowym, poker dla początkujących, wybierz odpowiedni pokerroom, odbierz bonus powitalny, zasiądź przy stoliku i rozpocznij przygodę swego życia.