Freeroll

Turniej pokerowy z zerowym wpisowym, stosowany przez pokerroomy głownie jako zachęta i chwyt marketingowy przyciągający nowych graczy.

Freeroll to dobre narzędzie dla tych, którzy chcieli by zacząć przygodę z pokerem, ale szkoda im inwestować własne pieniądze. Wygrane z darmowego turnieju nieraz stają się zalążkiem czegoś co później może się przekształcić w całkiem pokaźny bankroll.

W historii pokera on-line mnóstwo jest przypadków graczy, którzy z parunastu dolarów zarobionym dzięki freerollom zrobili kilkutysięczny bankroll.

, , , ,

Gdzie w internecie mogę zagrać w pokera?

W dzisiejszych czasach online poker jest bardzo popularny a w internecie istnieją setki różnych witryn udostępniających grę. Polecamy 5 najlepszych naszym zdaniem pokerroomów. O tych, oraz innych pokerroomach możesz przeczytać w internecie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


W ostatnich latach poker a szczególnie odmiana Hold'em Poker, przebojem przebił się na salony i stał się najpopularniejszą grą towarzyską na świecie a w mediach co jakiś czas słychać o wielomilionowych wygranych.

W internecie możesz grać w pokera dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, dzięki darmowym turniejom niczym nie ryzykując możesz grać o kasę. Wybór pokerroomów i stołów pokerowych jest bardzo duży, w każdym z nich możesz mierzyć się z graczami z całego świata w bezpośrednich rozgrywkach 1-1, grach cash'owych oraz w różnych odmianach turniejów.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem pokerowym, poker dla początkujących, wybierz odpowiedni pokerroom, odbierz bonus powitalny, zasiądź przy stoliku i rozpocznij przygodę swego życia.