Cash Game

Rodzaj rozgrywki, potoczne nazywany również Ringiem, gra polega na tym, że w obiegu są żetony wymieniane za żywą gotówkę, w każdej chwili można się przysiąść jak i wstać od stołu niezależnie od stanu posiadanej ilości sztonów.

Gry cash są dużo bardziej wymagające niż turnieje, na tego typu stołach spotkać można wielu regularnych graczy od których trudno jest wydusić grosza. Dodatkowym czynnikiem utrudniającym grę nowym graczom są stałe blindy, przez co dobry gracz nie znajduje się pod presją czasu cały czas grając swoją A-Game.

Gdzie w internecie mogę zagrać w pokera?

W dzisiejszych czasach online poker jest bardzo popularny a w internecie istnieją setki różnych witryn udostępniających grę. Polecamy 5 najlepszych naszym zdaniem pokerroomów. O tych, oraz innych pokerroomach możesz przeczytać w internecie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


W ostatnich latach poker a szczególnie odmiana Hold'em Poker, przebojem przebił się na salony i stał się najpopularniejszą grą towarzyską na świecie a w mediach co jakiś czas słychać o wielomilionowych wygranych.

W internecie możesz grać w pokera dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, dzięki darmowym turniejom niczym nie ryzykując możesz grać o kasę. Wybór pokerroomów i stołów pokerowych jest bardzo duży, w każdym z nich możesz mierzyć się z graczami z całego świata w bezpośrednich rozgrywkach 1-1, grach cash'owych oraz w różnych odmianach turniejów.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem pokerowym, poker dla początkujących, wybierz odpowiedni pokerroom, odbierz bonus powitalny, zasiądź przy stoliku i rozpocznij przygodę swego życia.