Bubble

Faza turnieju, w której zaraz po odpadnięciu ostatniego zawodnika zaczyna się strefa wypłat.

Na przykład grając w turnieju, gdzie strefa wypłat zaczyna się od 30 miejsca, faza bubble ma miejsce kiedy w grze pozostaje 31 graczy.

Na bubblu większość graczy stara się unikać konfrontacji, żeby bezpiecznie dotrwać do strefy wypłat. Dla osób o małej awersji do ryzyka jest to doskonały moment na zwiększenie swojego stacku przy stole, bo ten moment w turnieju jest doskonałą okazją do blefów i wszelkich innych zagrywek bez mocnej karty w ręku.

Gdzie w internecie mogę zagrać w pokera?

W dzisiejszych czasach online poker jest bardzo popularny a w internecie istnieją setki różnych witryn udostępniających grę. Polecamy 5 najlepszych naszym zdaniem pokerroomów. O tych, oraz innych pokerroomach możesz przeczytać w internecie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


W ostatnich latach poker a szczególnie odmiana Hold'em Poker, przebojem przebił się na salony i stał się najpopularniejszą grą towarzyską na świecie a w mediach co jakiś czas słychać o wielomilionowych wygranych.

W internecie możesz grać w pokera dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, dzięki darmowym turniejom niczym nie ryzykując możesz grać o kasę. Wybór pokerroomów i stołów pokerowych jest bardzo duży, w każdym z nich możesz mierzyć się z graczami z całego świata w bezpośrednich rozgrywkach 1-1, grach cash'owych oraz w różnych odmianach turniejów.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem pokerowym, poker dla początkujących, wybierz odpowiedni pokerroom, odbierz bonus powitalny, zasiądź przy stoliku i rozpocznij przygodę swego życia.