Legia i Wisła w Lidze Europejskiej

Legia i Wisła w Lidze Europejskiej

W środę 30 listopada o 21:05 Legia Warszawa podejmuje na własnym boisku PSV Eindhoven. To nie byle jakie spotkanie, bo Holendrzy przewodzą tabeli Grupy C, a po piętach depczą im właśnie Polacy z jednym punktem straty. Ale co lider to lider i przewaga własnego boiska nie wystarczy.

Zdaniem bukmacherów TOTALbet typy wyglądają tak: Legia Warszawa (3.00 – czyli 3 złote za 1 złoty postawiony w wygranym zakładzie), PSV Eindhoven (2.30). Zresztą wynik tego meczu niewiele zmieni: obie ekipy wywalczyły już prawo gry w wiosennej rundzie pucharowej LE.

Odbierz bonus TOTALbet i postaw na polskie drużyny!

Tymczasem odmienne nastroje panują w Krakowie, bo Odense BK (1.85) upora się u siebie z Wisłą Kraków (4.10) – ten mecz odbędzie się w czwartek 1 grudnia o 19:00. Dla mistrzów Polski oznacza to pogrzebanie szans na awans, które – dodajmy – i tak wydają się iluzoryczne, a bezpośrednim rywalem są właśnie Duńczycy.

Legia i Wisła w Lidze Europejskiej

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!