Legia – PSV

Legia – PSV

Bardzo ciekawe spotkanie czeka nas dzisiaj na Łazienkowskiej, gdzie tamtejsza Legia mierzyć się będzie z ekipą PSV Eindoven. Legia Warszawa to w tym sezonie najlepiej radząca sobie ekipa w europejskich rozgrywkach. Po 4 kolejkach zapewnili oni sobie awans do 1/16 finału tych prestiżowych rozgrywek. Również drużyna PSV zapewniła sobie ostatnio awans. Obie drużyny grając więc w dwóch ostatnich kolejkach grupowych o prestiż, pieniądze i pierwsze miejsce w grupie, które premiowane jest rozstawieniem w kolejnej fazie rozgrywek. PSV w ostatnim ligowym meczu postraszył trenera Macieja Skorżę. Zawodnicy z Holandii zaaplikowali bowiem swoim rywalom aż 6 bramek! W PSV prawdziwy szpital. Kibice nie ujrzą najprawdopodobniej Przemysława Tytonia, który niedawno doznał wstrząśnienia mózgu i od pewnego czasu nie występuje już w pierwszej drużynie. Do Warszawy nie przylecieli także Pieters, ten holenderski obrońca złamał kość śródstopia i nie zagra do końca sezonu. Nie pewny jest także występ Hutchinsona. Mimo Kiku braków kadrowych ekipa PSV Eindhoven to jedna z najlepszych ekip w całych rozgrywkach Ligi Europejskiej. Pierwszy mecz, jaki Legia rozegrała w Holandii, zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy, którzy wygrali tamto spotkanie aplikując legionistom jednego gola. Legia w przekroju całych, tegorocznych rozgrywek Ligi Europejskiej prezentuje się jednak bardzo dobrze i wiele wskazuje na to, że będą oni liczyli się także w walce o zwycięstwo w zbliżającym się spotkaniu. Mimo tego, że Legia przegrała swój ostatni mecz ligowy z Koroną w Kielacach, to na pewno ich nie spadła zbytnio. Legioniści pokazywali już ostatnio, że w meczach z silnymi rywalami potrafią zaprezentować się bardzo dobrze, i co najważniejsze wychodzić  z twarzą. Moim zdaniem kursy, jakie zostały wystawione na to spotkanie przez bukmacherów nie odzwierciedlają tego, co może dziać się na boisku. Na Pepsi Arenie zgromadzi się prawdopodobnie komplet widzów, który bardzo żywiołowo będzie dopingował swoich zawodników. Trener Maciej Skorża zapowiedział we wczorajszym wywiadzie, że nie będzie oszczędzał zawodników, gdyż liczy się dla niego rozstawienie w kolejnych rundach. Nie mniej jednak warto powiedzieć także, że Skorża bardzo szanuje zespół rywala i zdaje sobie sprawę, że potyczka ta będzie dla jego zawodników wielką lekcją.

Szykuje nam się bardzo ciekawe spotkanie, w którym naszym zdaniem to Legia będzie stroną przeważającą! Sądzę, że 1X to combosa to znakomite rozwiązanie jakie możemy zagrać w tym meczu. Legia!

Zobacz dokładny typ na mecz Legia – PSV eksperta portalu Darmowa Kasa.

Legia – PSV

Legia – PSV typy bukmacherskie

  • Typer: dawidk
  • Zdarzenie: Legia - PSV (Liga Europejska)
  • Data zdarzenia: 30 listopad 2011 00:00
  • Typ: 1X
  • Bukmacher: Milenium
  • Kurs: 1.60
  • Stawka: 5/10
Typ przegrany

Gdzie najlepiej obstawić Legia - PSV?

W internecie dostępnych jest wielu bukmacherów, jednak tych godnych polecenia jest na prawdę niewielu. Dobry bukmacher powinien posiadać nieposzlakowaną opinię, wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów oraz atrakcyjny bonus startowy. Wszystkie te cechy posiadają polecani przez nas bukmacherzy:Fortuna, eTOTO, Beetfan, STS, TOTALbet.O tych, oraz innych bukmacherach możesz przeczytać w naszym serwisie.

Spodobał Ci się ten typ? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!