Z bet-at-home na WSOP do Las Vegas!

Z bet-at-home na WSOP do Las Vegas!

Znasz Grega Mersona? Amerykanin wygrał przed kilkoma tygodniami World Series of Poker. Jego nagroda to: 8,5 miliona dolarów, złota bransoletka wysadzana diamentami oraz sława, wywiady, zaproszenia ….

Zostań Mistrzem Świata!

Czy Ty zostaniesz kolejnym mistrzem świata w pokera? 

Przyznaję, że uczestnictwo w tym prestiżowym turnieju nie jest wcale takie tanie – możliwość gry kosztuje okazałe 10 000 dolarów amerykańskich. Całe szczęście, że możemy Ci zaoferować korzystną alternatywę. W sekcji Pokera na bet-at-home.com masz co miesiąc szansę wygrać pakiet na WSOP 2013.

Zawiera on między innymi:

  • buy-in na wydarzenie główne;
  • 2100 EUR kieszonkowego na podróż do mekki pokera.

27.01. – finał online! Już teraz zapewnij sobie uczestnictwo!

Chcesz wykorzystać tę szansę? Zapewnij sobie uczestnictwo w naszym comiesięcznym finale online – kolejny z buy-in w wysokości 300 EUR rozpoczyna się już 27 stycznia! Wskazówka dla skromniejszego portfela: co godzinę organizowane są turnieje kwalifikacyjne zaczynające się od 0,1 EUR.

Terminy i godziny rozpoczęcia oraz wszystkie informacje dotyczące kolejnych ofert WSOP znajdziesz na stronie Pokera serwisu bet-at-home.com.

Z bet-at-home na WSOP do Las Vegas!

Autor artykułu: admin

Spodobał Ci się ta aktualność? Oceń ją i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...
Polecane Pokerroomy:

Jetbull Poker PartyPoker PokerKings Paradise Poker Everest Poker Cake Poker TitanPoker PokerStars 888poker i4Poker Full Tilt Poker Betfair Poker

Promocje pokerowe:

Ostatnie artykuły:


W ostatnich latach poker a szczególnie odmiana Hold'em Poker, przebojem przebił się na salony i stał się najpopularniejszą grą towarzyską na świecie a w mediach co jakiś czas słychać o wielomilionowych wygranych.

W internecie możesz grać w pokera dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, dzięki darmowym turniejom niczym nie ryzykując możesz grać o kasę. Wybór pokerroomów i stołów pokerowych jest bardzo duży, w każdym z nich możesz mierzyć się z graczami z całego świata w bezpośrednich rozgrywkach 1-1, grach cash'owych oraz w różnych odmianach turniejów.

Zapoznaj się z naszym poradnikiem pokerowym, poker dla początkujących, wybierz odpowiedni pokerroom, odbierz bonus powitalny, zasiądź przy stoliku i rozpocznij przygodę swego życia.