Norweżki najlepsze w sztafecie

justyna kowalczyk Reprezentantki Norwegii wygrały bieg w sztafecie 4×5 kilometrów w biegach narciarskich na mistrzostwach świata w Val di Fiemme. Na drugim miejscu bieg ukończyły Szwedki a na trzecim stopniu podium znalazły się Rosjanki. Polki zajęły dziewiąte miejsce.

Polskie zawodniczki zajęły dziewiąte miejsce jednak po znakomitym biegu Justyny Kowalczyk nawet prowadziły. Nasza najlepsza zawodniczka biegła na drugiej zmianie zmieniając Kornelię Kubińską. W tym momencie Polki były na 10 miejscu ze stratą ponad 37 sekund do liderujących Norweżek.

Po kapitalnym biegu Justyny na trasę ruszyła Paulina Maciuszek. Niestety nasza zawodniczka nie wytrzymała tempa i spadła na dziewiąte miejsce. Na ostatniej zmianie Agnieszka Szymańczak utrzymała te pozycje i Polki zakończyły rywalizację na dziewiątym miejscu.

Złoty medal zdobyły faworytki Norweżki. Drugą pozycję zajęły Szwedki ze stratą ponad 25 sekund a na trzecim stopniu podium stanęły Rosjanki.

Wyniki biegu sztafetowego :

Wyniki:

1. Norwegia – 1:00.38,5
(Heidi Weng, Therese Johaug, Kristin Stoermer Steira, Marit Bjoergen)
2. Szwecja strata 26,2 s
(Ida Ingemarsdotter, Emma Wiken, Anna Haag, Charlotte Kalla)
3. Rosja 45,8
(Julia Iwanowa, Alija Iksanowa, Maria Guszyna, Julia Czekałowa)
4. USA 1.12,4
5. Finlandia 1.23,8
6. Francja 1.53,7
7. Niemcy 2.07,8
8. Włochy 2.56,1
9. Polska 3.35,0
(Kornelia Kubińska, Justyna Kowalczyk, Paulina Maciuszek, Agnieszka Szymańczak)
10. Ukraina 3.56,5

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!