Bonus startowy w Totolotek 500 PLN + 20 PLN

ocena darmowa-kasa.pl 4/6
Bonus startowy w Totolotek 500 PLN + 20 PLN

Totolotek to najstarszy i najbardziej wiarygodny polski bukmacher. Istnieje na rynku zakładów bukmacherskich od 25 lat.

Dla nowych graczy Totolotek przygotował specjalną ofertę powitalną: 100% bonus aż do 500 PLN i dodatkowo 20 PLN w postaci freebetu. Wpłacając 500 PLN można zyskać 520 PLN w bonusie startowym.

Jak odebrać bonus w Totolotek?

  1. Przejdź na serwis totolotek.pl i zarejestruj się
  2. Dokonaj wpłaty co najmniej 20 PLN. Aby uzyskać maksymalny bonus wpłać 500 PLN. Wszystkie metody depozytu kwalifikują się do otrzymania bonusu.
  3. Po depozycie  kwota bonusu zostanie automatycznie dopisana do salda bonusowego.
  4. Obstawiaj zakłady, aby móc wypłacić kwotę bonusową należy wykonać obrót (depozyt + bonus) x 4 po kursie minimum @2.00 – do obrotu wliczają się zakłady single jak i akumulacyjne ale kupon zawsze musi zawierać zdarzenie o kursie minimum @2.00.
  5. Czas na wyrobienie obrotu nie jest określony.

Totolotek jest legalnym bukmacherem, posiada licencję Ministra Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski, zarówno w placówkach naziemnych jak i w internecie.

Oprócz bonusu powitalnego bukmacher Totolotek oferuje typerom również inne bonusy i promocje takie jak Gram Grubo dzięki której można zwiększyć wygraną aż od 12%, bonus Ako dzięki którego można podwyższyć stawkę zawartego zakładu aż do 20 PLN oraz świetną promocję Totolotek reload pozwalającą zyskać 100 PLN miesięcznie (depozyt 500 PLN bonus 100 PLN).

Bonus startowy w Totolotek 500 PLN + 20 PLN

Autor artykułu: admin

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (4 głosów, ocena: 4,00)
Loading...
Polecane promocje i bonusy

Ostatnie artykuły:


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 55, 100, 200 lub nawet 350 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.