Bonus powitalny 760 PLN w Milenium

ocena darmowa-kasa.pl 4/6
Bonus powitalny 760 PLN w Milenium

Milenium to bukmacher całkowicie zgodny z polskim prawem. Dzięki licencji Misterstwa Finansów może legalnie oferować zakłady bukmacherskie Polakom.

Aby zachęcić nowych graczy Milenium oferuje atrakcyjny bonus powitalny „Bonus na Start 760 PLN„. Jest to bonus 100% od pierwszego depozytu, wymagania obrotu są niewielkie gdyż przed wypłatą bonus należy obrócić jednie 4 razy po niewygórowanym kursie 2,00. Do obrotu liczą się zakłady na żywo i przedmeczowe.

Jak odebrać bonus w Milenium?

  1. Przejdź na stronę bukmachera i załóż konto.
  2. W formularzu rejestracyjnym zaznacz opcję „Chcę otrzymać BONUS NA START”.
  3. Aby otrzymać maksymalną kwotę bonusu wpłać 760 PLN dowolną metodą.
  4. Obstawiaj zakłady bukmacherskie i wykonaj 4-krotny obrót po kursie co najmniej 2,00.
  5. Po wyrobieniu 20% obrotu do twojego konta zostanie dodane 20% bonusu, reszta czyli 80% bonusu zostanie dopisana po wykonaniu całego obrotu. Wtedy też środki będą możliwe do wypłaty.
  6. Na pełny obrót masz 60 dni.

Bukmacher Milenium nie narzuca restrykcji na rodzaj zakładu, który liczy się do obrotu. Zarówno handicapy azjatyckie jak i zakłady typu „draw no bet” liczą się do obrotu bonusowego, jedynym wymogiem jest łączny kupon zakładu 2,00.

Oprócz bonusu na start w Milenium możesz wykorzystać zakład bez ryzyka 10 PLN i dodatkowy bonus rejestracyjny 20 PLN dostępny wyłącznie dla czytelników naszego portalu.

Bonus powitalny 760 PLN w Milenium

Autor artykułu: admin

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...
Polecane promocje i bonusy

Ostatnie artykuły:


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 55, 100, 200 lub nawet 350 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.