forBET

ocena darmowa-kasa.pl 4/6
forBET

forBET to młody bukmacher, który swoją działalność datuje na 2016 rok. W Polsce działa legalnie gdyż posiada licencję Ministra Finansów. Wśród graczy kojarzy się z wysokim bonusem powitalnym, grą bez podatku i szeroką ofertą na polskie rozgrywki sportowe.

forBET aktywnie działa w sferze sponsoringowej wspierając kluby z pierwszych stron gazet takie jak Śląsk Wrocław, czy Skra Bełchatów, ale także bardziej regionalne z niższych szczebli rozgrywkowych m.in. Stal Rzeszów, Stomil Olsztyn oraz GKS Tychy. Był także jednym ze sponsorów siatkarskiej Plus Ligi.

W 1/3 właścicielem forBET jest inny legalny polski bukmacher, Fortuna. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

forBET na początku działalności w Polsce przekonywał do siebie graczy ofertą gry bez 12% podatku. Aktualnie bukmacher nieco zmodyfikował promocje i możliwie najniższy podatek wynosi 6% (przy kuponach z minimum 3 zdarzeniami, po kursie min. 2.00).

Zakłady bukmacherskie w forBET

forBET oferuje zakłady na popularne dyscypliny sportowe takie jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, ale także bardziej niszowe, czyli badminton, baseball i krykiet. Obstawiać można w formule przedmeczowej i „na żywo”.

Co ważne, forBET szczególnie koncentruje się na polskim sporcie oferując zakłady na niższe ligi piłkarskie, czy Ekstraligę kobiet. Więcej, forBET jako jedyny bukmacher w Polsce oferuje zakłady na ligę zapaśniczą.

W ramach oferty #RegioBET forBET wystawia również kursy na wybrane spotkania z rozgrywek ligi okręgowej, A-klasy, a nawet B-klasy. W ten sposób angażuje użytkowników z całej Polski, którzy chcąc obstawić interesujący ich mecz mogą zgłosić go do bukmachera. To prawdziwa rewolucja.

Minimalna stawka zakładu w forBET wynosi 1 PLN.

Niespotykaną funkcją u innych bukmacherów jest Betmarket, który pozwala na podglądanie kuponów, jakie zawierają inni typerzy w forBET. Bukmacher oczywiście zachowuje anonimowość klientów, ale udostępnia informacje odnośnie stawki, meczu, kursu i typu jaki dana osoba postawiła. W ten sposób można śledzić, co obstawiają inni gracze bukmachera.

Bonusy w forBET

Nowi gracze w forBET mają szanse zyskać jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku. Bukmacher na start dodaje do konta bonus od depozytu do 1200 PLN oraz bonus bez depozytu 20 PLN.

Jak odebrać bonus dla nowych graczy od forBET:

 • Zarejestruj się w forBET
 • Dokonaj wpłaty na konto (minimum 20 PLN)
 • Zagraj minimum 2 kupony za wartość pierwszej wpłaty (po kursie min. 1.70) w ciągu 14 dni od rejestracji
 • Zgłoś się po bonus pod adresem promocje@iforbet.pl podając w wiadomości swój ID konta
 • Otrzymasz na konto bonus 100% od wpłaty do 600 PLN

Kwota bonusu podlega 8-krotnemu obrotowi w zakładach po kursie minimalnym 3.00 w ciągu 30 dni. Więcej o bonusie w forBET.

forBET oferuje nie tylko bonusy dla nowych graczy, ale również stałych klientów.

 • Cashback 700 PLN – dwa razy w miesiącu forBET oferuje cashback 5% do 700 PLN będący sumą stawek wszystkich zakładów pomniejszony o kwoty wygrane. Na zwroty można liczyć 14. i 28 dnia miesiąca.
 • 500+ – gracz, który w przeciągu miesiąca wpłaci depozyt minimum 500 PLN i dokona dwukrotnego obrotu wpłaconą kwotą w zakładach po kursie minimalnym 2.00 otrzyma bonus 10% wartości swoich wpłat do 700 PLN.
 • AKO Friendly – gracze, którzy w historii swojego konta przegrają minimum 10 kuponów akumulowanych (z kursem min. 3,00 za stawkę przynajmniej 10 PLN) mogą pod adresem promocje@iforBET.pl ubiegać się o bonus 10 PLN.

Dodatkowo, jeśli jeden zakład na kuponie akumulowanym (minimum 5 zdarzeń, kurs łączny 3.00, stawka 10 PLN) okaże się przegrany, forBET wypłaca bonus pocieszenia 5 PLN i 10 PLN.

Płatności w forBET

Wpłaty w forBET realizować można przelewem za pośrednictwem DOTPAY, PayU i TPAY obsługujących ponad 30 banków. Minimalna wpłata wynosi 1 PLN.

Wypłaty realizowane są przez bukmachera na rachunek bankowy w przeciągu 3 dni roboczych.

Kontakt z forBET

Siedziba firmy forBET znajduje się pod adresem:

Casino Games,
Warszawa ul. Złota 61/100

Z bukmacherem skontaktować można się za pośrednictwem:

 • live czatu
 • telefonu: +48 22 765 64 74
 • poczty e-mail: pomoc@iforbet.pl

forBET posiada również oficjalne profile na portalach społecznościowych Twitter i Facebook.

Opinia o forBET

forBET posiada szeroką ofertę zakładów sportowych ukierunkowaną na polskie rozgrywki. Bukmacher na rynku działa niedługo, a wyróżnia się wysokim bonusem powitalnym i oddolnym marketingiem m.in. dzięki akcji #RegioBET.

W ramach oferty „Gramy Razem” w forBET można stawiać zakłady z 6% podatkiem, który stanowi połowę tego, jaki gracze płacą obstawiając u innych bukmacherów.

Generalnie forBET można ocenić pozytywnie pomimo pewnych mankamentów jak brak transmisji z meczów czy mobilnej aplikacji.

forBET

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.