LSbet bonus

LSbet bonus

LSbet to wiarygodny średniej klasy bukmacher dla graczy rekreacyjnych. Posiada dobrą ofertę zakładów bukmacherskich oraz wysoki bonus startowy.

Bukmacher LSbet oferuje nowym graczom bardzo wysoki bonus powitalny 200% aż do kwoty 1000 PLN.

Jak odebrać bonus?

  1. Załóż konto na stronie LSbet.
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN, maksymalnie 500 PLN.
  3. Za wpłacona kwotę obstaw dowolny zakład o kursie minimalnym 1,50. Jest to tzw. zakład kwalifikujący.
  4. Po rozliczeniu zakładu kwalifikującego przejdź do strony „moje konto” i zgłoś gotowość do otrzymania bonusu. Masz na to 7 dni.
  5. Po otrzymaniu bonusu masz 60 dni na wykonanie 6-krotnego obrotu kwotą: bonus+depozyt po kursie minimalnym 1,80.

Pamiętaj aby nie zlecać wypłaty przed wypełnieniem warunków obrotu gdyż w takiej sytuacji bukmacher może anulować bonus. Nie stawiaj też kilku identycznych zakładów. Nie możesz też przenieść bonusu z zakładów bukmacherskich na konto pokera czy kasyna. W przypadku użycia opcji cash-out lub zwrotu dany zakład nie liczy się do obrotu.

LSbet bonus

Autor artykułu: admin

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 55, 100, 200 lub nawet 350 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.