TOTALbet bonus 500 PLN

ocena darmowa-kasa.pl 3.5/6
TOTALbet bonus 500 PLN

TOTALbet to nowoczesny bukmacher dla Polaków.

Nowi gracze mogą uzyskać w TOTALbet bonus powitalny w wysokości 100% pierwszego depozytu do kwoty 500 PLN.

Jak odebrać bonus?

  1. Przejdź na stronę bukmachera i załóż konto gracza.
  2. Wpłać dowolną metodą maksymalnie 500 PLN.
  3. Po wpłacie bonus nie jest aktywny. Aktywuj bonus poprzez obstawienie zakładów w kwocie depozytu. Musisz zagrać co najmniej 2 zakłady po kursie minimum 2,00. Przykładowo jeżeli wpłaciłeś 500 PLN to aby otrzymać bonus 500 PLN musisz obstawić zakłady po 100 PLN + 200 PLN + 200 PLN = 500 PLN.
  4. Bonus zostanie aktywowany zaraz po rozliczeniu zakładów. Po aktywacji zobaczysz kwotę 500 PLN w saldzie bonusowym. Od tej pory środki bonusowe są dostępne do obstawiania.
  5. Aby móc wypłacić środki bonusowe musisz obstawić zakłady w kwocie 6-krotności bonusu z warunkami:
    • minimalny kurs zakładu to 2,00
    • każdy zakład musi składać się z minimum 3 zdarzeń

Plusem bonusu powitalnego TOTALbet jest wysoka kwota jaką można uzyskać. Minusem jest wymóg aktywacji bonusu poprzez dodatkowy zakład.

TOTALbet bonus 500 PLN

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.