AKO bonus od bukmachera Superbet

Wtorek to na stronie bukmachera Superbet dzień stojący pod znakiem wielokrotnych kuponów AKO. 

Skorzystaj z najnowszej promocji od tego bukmachera i postaw wielokrotny kupon AKO, a im więcej zainwestujesz w zakłady, tym wyższy bonus otrzymasz. Maksymalna kwota darmowych środków bonusowych w ramach tej promocji to 200 zł. 

Spis treści

Obstawiaj kupony AKO i zgarniaj darmowe bonusy

Prawdziwa gratka czeka na fanów wielokrotnych kuponów AKO na stronie legalnego bukmachera Superbet. Skorzystaj ze specjalnej promocji, a w każdy wtorek na Twoim koncie gracza pojawią się darmowe środki bonusowe.

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. W każdy wtorek obstawiasz wielokrotny kupon AKO z min. kursem każdego typu 1.60 oraz min. kursem łącznym całego kuponu 2.50. Im więcej zainwestujesz w dany kupon, tym większą kwotę darmowych środków bonusowych otrzymasz.

Nawet 200 zł darmowych środków bonusowych od Superbet

Kwota darmowych środków bonusowych zależy od tego, za ile zagrasz wielokrotny kupon AKO (lub kupony, gdyż stawki się kumulują).

Jeśli łączna suma Twoich stawek tego dnia mieściła się w przedziale 50 zł – 199 zł, wówczas bukmacher podaruje Ci bonus 15% od tej kwoty.

Jeśli w dany wtorek zainwestujesz w wielokrotne kupony AKO 200 zł – 299 zł, wówczas wartość darmowych środków bonusowych wyniesie 20%. 

Zagraj wielokrotne kupony AKO za 300 zł – 499 zł, a na Twoim koncie gracza pojawi się bonus 25%. 

Najwyższą wartość bonusu 30% aż do 200 zł zgarną gracze, których łączna suma stawek zainwestowanych w wielokrotne kupony AKO przekroczy 500 zł.

Jak wypłacić AKO bonus od bukmachera Superbet?

Darmowe środki bonusowe pojawią się na koncie gracza w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia wszystkich zakładów. Wówczas gracz ma nie więcej niż 7 dni na zaakceptowanie bonusu (w przeciwnym razie darmowe środki przepadną bezpowrotnie).

Zanim gracz będzie mógł wypłacić bonus należy go obrócić 3x na pojedynczych zakładach single z kursem min. 1.80 lub wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami i kursem min. każdego z nich 1.40 lub na zakładach systemowych z kursem min. 1.80 dla każdej selekcji.

Czas na wykonanie obrotu to maksymalnie 7 dni, zaś do obrotu zaliczają się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

Legalni bukmacherzy, Superbet zakłady bukmacherskie

, ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.