Amerykanki biją rekord świata

Amerykańska sztafeta kobiet 4×400 metrów zdobyła złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Czas 3.16,87 jest nowym rekordem świata.

Sztafeta w składzie DeeDee Trotter, Allyson Felix, Francena McCorory, Sanya Richards-Ross poprawiła rekord świata należący jeszcze do biegaczek NRD aż o 0,55 sek. Drugie miejsce przypadło Rosjankom (Julia Guszczina, Antonina Kriwoszapka, Tatiana Firowa, Natalja Antiuch), które uzyskały czas 3,20,23 natomiast na najniższym stopniu podium stanęły Jamajki osiągając rezultat 3.20,95. Zdyskwalifikowane zostały reprezentantki Nigerii.

Polska sztafeta w składzie Iga Baumgart, Justyna Święty, Anna Jesień, Patrycja Wyciszkiewicz z wynikiem 3,30,15 podobnie jak męska sztafeta 4×100 zajęła pechowe 9 miejsce w półfinale i nie awansowała do ścisłego finału.

Aktualności sportowe, Aktualności z olimpiady

Spodobał Ci się ta aktualność? Oceń ją i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.