Bet Club w Totolotku. Jak działa program lojalnościowy?

Bet Club w Totolotku. Jak działa program lojalnościowy?

Totolotek przygotował swoim klientom specjalny program lojalnościowy. Jak działa promocja o nazwie Bet Club?

Jak działa Bet Club w Totolotku?

Bet Club u legalnego bukmachera Totolotek jest programem lojalnościowym, w którym obstawiający zdobywają punkty, które później można wymienić na nagrody. Aby otrzymywać punkty, trzeba tylko i wyłącznie posiadać zweryfikowane konto u bukmachera i obstawiać zakłady.

Jak naliczane są punkty?

Toto-Mix = 1 zł x 1 pkt

Toto-Mix LIVE = 1 zł x 2 pkt

Toto-Liga i Toto-Gol = 1 zł x 3 pkt

Toto-Racing = 1 zł x 3 pkt

GBI Racing = 1 zł x 3 pkt

Virtual = 1 zł x 3 pkt

Co jakiś czas bukmacher oferuje premie punktowe na poszczególne zakłady. Totolotek na bieżąco informuje o premiach, dlatego warto obserwować blogi prowadzone przez bukmachera.

Bet Club to również ranking graczy. Prowadzone jest notowanie graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów w programie lojalnościowym. Za najwyższe miejsca w rankingu przewidziane są dodatkowe nagrody.

Nagrody w Betclub

Gratyfikacje w ramach promocji Bet Club zmieniają się cyklicznie. Zdobyte punkty można wymienić na sprzęt RTV i AGD lub inne, cenne przedmioty. Bukmacher oferuje także bardzo atrakcyjne vouchery do wykorzystania w ofercie kursowej Totolotka.

Legalni bukmacherzy, Totolotek zakłady bukmacherskie

, , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.