BetArchitekt od bukmachera forBET

Legalny bukmacher forBET po raz kolejny udowadnia, że chce ciągle się rozwijać dla swoich klientów i nieustannie inwestuje w nowe technologie. Klienci forBET otrzymują właśnie do ręki narzędzie umożliwiające dodawanie kilku typów z tego samego meczu na jednym kuponie. Poznajcie BetArchitekt od bukmachera forBET. 

BetArchitekt od bukmachera forBET – co to takiego?

Ileż to już razy podobało Wam się kilka kursów z jednego meczu, jednak ostatecznie chcąc nie chcąc musieliście się zdecydować tylko na jedną selekcję?! Żal był tym większy, jeśli finalnie okazało się, że wszystkie typy okazały się poprawne, zaś obstawione na jednym kuponie mogły przynieść sporą wygraną.

Ten problem nie dotyczy klientów jednego z najlepszych legalnych bukmacherów w naszym kraju, który jako jeden z pierwszych serwisów w Polsce postanowił uruchomić taką usługę. Czym jest BetArchitekt od bukmachera forBET?

W największym skrócie to narzędzie umożliwiające dodanie kilku kombinacji z jednego meczu na jednym, wielokrotnym kuponie AKO (np. wygrana gospodarzy, obie drużyny strzelą, ponad 2,5 goli i ponad 9,5 rzutów rożnych). Dzięki takiemu rozwiązaniu kurs, a co za tym idzie również potencjalna wygrana na kuponie będzie znacznie wyższa.

Z funkcji BetArchitekt od bukmachera forBET można skorzystać jedynie na stronie www (usługa niedostępna jest w aplikacji mobilnej forBET), zaś utworzone w ten sposób kombinacje mogą znaleźć się na wielokrotnym kuponie AKO z innym typami z oferty zakładów bukmachera forBET.

Jak działa BetArchitekt od bukmachera forBET?

Zasada działania usługi BetArchitekt od bukmachera forBET jest szalenie prosta i nikt z Was nie powinien mieć najmniejszych problemów ze skonstruowaniem kuponu.

  1. Opcja BetArchitekt od bukmachera forBET jest dostępna tylko dla wydarzeń, obok których znajdziesz ikonkę z pomarańczowym ołówkiem. Klikając w niego zostaniesz przeniesiony do podstrony wydarzenia.
  2. Na górze podstrony zobaczysz okienko z przyciskiem STWÓRZ ZAKŁAD. Klikając je otworzysz okno BetArchitekta.
  3. Wybierz interesujące Cię zakłady i zatwierdź swoje wybory klikając STWÓRZ KUPON. 
  4. Twoje wybory pojawią się na dole okna jako MOJE ZAKŁADY. 
  5. Jeśli uznasz, że są to wszystkie typy, jakie Cię interesują w danym meczu kliknij DODAJ DO KUPONU, a stworzona przed momentem kombinacja automatycznie pojawi się na Twoim tradycyjnym kuponie forBET.
  6. Wybierz stawkę i… gotowe! 

Więcej informacji na temat narzędzia BetArchitekt od bukmachera forBET znajdziesz na stronie tego serwisu.

forBET zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.