Betegy – matematyczne typy bukmacherskie

Betegy – matematyczne typy bukmacherskie

Betegy to serwis przewidujący dokładne wyniki meczów europejskich lig piłkarskich.

Betegy dzięki zaawansowanym samouczącym się algorytmom zgaduje dokładne wyniki meczów takich lig jak angielska Premiership, niemiecka Bundesliga, hiszpańska Primera Division, włoska Serii A, francuska Ligue 1.

Algorytm Betegy bazuje na czystej matematyce, historycznych statystycznych danych takich jak liczba punktów, miejsce w tabeli, strzelone bramki, różnica bramek i pewnie wiele innych.

Serwis jeszcze jest w trakcie ostatecznych testów, premiera planowana jest na wrzesień. Założyciele Betegy chwalą się, że skuteczność ich prognoz sięga 80 proc. W przypadku ostatniego sezonu Bundesligi wskaźnik podobno sięgnął 71 proc. Przewiduję, że dostęp do najlepszych typów będzie możliwy po opłaceniu abonamentu, jednak powinny być również darmowe typy bukmacherskie. Już niedługo startują ligi piłkarskie będzie więc okazja na przetestowanie skuteczności systemu.

Betegy to próba sprowadzenia sportu do analizy i statystyki matematycznej co jeszcze nikomu wcześniej się nie udało. Może być zarówno wspaniałym narzędziem wspomagającym obstawianie zakładów bukmacherskich dla typerów jak i bronią bukmacherów jako pomoc w wystawianiu lepszych kursów.

Legalni bukmacherzy

, , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.