Betfan rozdaje 40.000 PLN za aktywność

Betfan rozdaje 40.000 PLN za aktywność

Legalny bukmacher Betfan chce uhonorować swoich najbardziej aktywnych klientów. W tym celu stworzono ranking, w którym uczestnicy mają szansę wygrać dodatkowe pieniądze z puli 40.00 złotych!

Na czym polega „Simply The Best w Betfan”

Konkurencja na rynku legalnych zakładów bukmacherskich sukcesywnie rośnie. Aby utrzymać klientów przy swojej ofercie trzeba wykazać się intuicją oraz ciekawymi promocjami, które przekonają obecnych klientów do dalszego obstawiania i zachęcą nowych graczy do oferty. W tym celu Betfan uruchomił ranking typerów pod nazwą „Simply The Best”, w którym nagradzani są najbardziej aktywni gracze. Łączna pula nagród wynosi 40.000 PLN!

Punkty uzyskuje się za postawione zakłady i nie ma zależności, czy są one wygrane czy przegrane. Punkty są naliczane według wzoru:

Wygrane kupony:
– Zakłady LIVE: stawka x liczba zdarzeń x 2

– Zakłady PRE-GAME: stawka x liczba zdarzeń x 1

Przegrane kupony:
– Zakłady LIVE: stawka x liczba zdarzeń x 4

– Zakłady PRE-GAME: stawka x liczba zdarzeń x 2

W promocji nie biorą udział kupony anulowane, systemowe, zagrane ze środków bonusowych oraz kupony, które zostały wypłacone przy pomocy opcji „Cash-out”.

Wygrane w tygodniu „Simply The Best” w Betfan.

Nagroda za miejsce 1. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 150 PLN.
Nagroda za miejsce 2. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 80 PLN.
Nagroda za miejsce 3. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 65 PLN.
Nagrody za miejsca 4-5 w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 35 PLN.
Nagrody za miejsca 6-10. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 30 PLN.
Nagrody za miejsca 11-19. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 20 PLN.
Nagrody za miejsca 20-29. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 15 PLN.
Nagrody za miejsca 30-39. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 10 PLN.
Nagrody za miejsca 40-50. w postaci doładowania salda bonusowego w wysokości 5 PLN.

 

Jak wziąć udział w akcji „Simply the Best” Betfan?

Aby móc wziąć udział w promocji trzeba założyć i zalogować się na swoje konto w Betfan. Po zalogowaniu należy w specjalnej zakładce potwierdzić swoje uczestnictwo w zabawie, które jest dobrowolne.

Punkty są naliczane z zawarcia zakładu z Salda głównego na zakłady Ako dostępne w ramach oferty bukmacherskiej zakładów sportowych oraz LIVE.

Aby klient mógł wypłacić środki z konta bonusowego na saldo główne, musi obrócić kwotę, przy czym każdy zzakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia oraz minimalny kurs AKO na poziomie 2.50 lub wyższym.

Betfan, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.