Bukmacher Betfan

ocena darmowa-kasa.pl 5/6
Bukmacher Betfan

Na polskim rynku w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej firm bukmacherskich. Jedną z nich jest Betfan. To dziesiąty podmiot, który otrzymał licencję Ministra Finansów po słynnych zmianach w prawie z 2017 roku.

Twój nowy znajomy

Tak doświadczeni przedsiębiorcy doskonale zdawali sobie sprawę, że aby wybić się na coraz ciaśniejszym rynku bukmacherskim, należy się czymś wyróżnić. Twórcy Betfan postawili m.in. na nietypowy marketing. Chcemy być jak kumpel! – głosi hasło przewodnie firmy, wyraźnie eksponowane w różnych obszarach jej działalności. Co dokładnie to oznacza? Betfan pretenduje do stania się marką lifestylową. Komunikacja z użytkownikiem ma być przede wszystkim zabawna, nowoczesna i atrakcyjna w odbiorze. Oczywiście, wszystko z zachowaniem profesjonalizmu i odpowiednich standardów. I rzeczywiście, media społecznościowe bukmachera nie są pozbawione humoru, co dokładniej przedstawiamy w osobnym dziale poniżej.

…dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem. – brzmi dalsza część przekazu. Nas intryguje wskazany podział odbiorców, ale fachowcom należy dać kredyt zaufania i założyć, że ma to sens.

Betfan chwali się również niepobitym rekordem Polski. Chodzi o szybkość uzyskania licencji bukmacherskiej na działalność on – line. Jego przedstawicielom zajęło do dokładnie ustawowe 6 miesięcy, co do dnia. Rzeczywiście, w obliczu znanej z rodzimych urzędów rozdmuchanej do granic możliwości biurokracji jest to spory sukces. Z drugiej strony, obserwując wpływy do Skarbu Państwa nie można się dziwić, że Ministerstwo Finansów z takim entuzjazmem wita kolejnego wielkiego podatnika.

Naszym założeniem jest ciągły rozwój oferty i zdobywanie coraz silniejszej pozycji na rynku. Nie chcemy jednak podążać utartymi schematami, ale poprzez nowoczesne formy komunikacji, szybkość, aktualność i profesjonalizm, dostarczymy graczom unikatowych wrażeń i emocji związanych z obstawianiem różnorodnych wydarzeń. Chcemy być symbolem bukmachera XXI wieku na polskim rynku – zapowiedział Piotr Sienkiewicz.

Betfan funkcjonuje tylko w internecie. Na razie nie wiadomo nic o planach działalności w punktach stacjonarnych.

Zakłady bukmacherskie w Betfan

W ofercie bukmachera znajdzie też coś dla siebie ten, kto potrafi przewidzieć pogodę lepiej od telewizyjnych meteorologów. Co powiedzmy sobie szczerze, nie jest trudne. Gracz może wytypować temperaturę, opady a nawet średnią prędkość wiatru w październiku.

Są również bardziej popularne zakłady, np. dotyczące polityki. Czyli wyniki wszelkich wyborów, zarówno krajowych jak i tych odbywających się w innych państwach. Z zakresu ekonomii są zakłady na kurs bitcoina oraz ilość nietrzeźwych kierowców zatrzymanych przez policję.

W przypadku dyscyplin sportowych jest dosyć standardowo. Prym wiodą oczywiście zakłady z zakresu piłki nożnej. Gracze mają do wyboru wszystkie najważniejsze ligi i rozgrywki międzynarodowe. Z tych mniej znanych z pewnością można wyróżnić ligę Ugandy czy Gibraltaru.

Tenis, koszykówka, hokej, piłka ręczna, żużel czy siatkówka – te dyscypliny oczywiście także znajdują się w ofercie Betfan.

Bukmacher dysponuje również dużym wachlarzem zakładów live (na żywo). Do wyboru na stałe jest osiem dziedzin.

Betfan nie zapomniał również o fanach e-sportu. Fani Counter Strike czy League of Legends nie powinni być zawiedzeni. W każdej z gier dostępnych jest przynajmniej kilka różnych kursów i możliwości typowania.

Betfan Mega Pakiet Bonus na Start

To oczywiście główna promocja przygotowana z myślą o nowych użytkownikach Betfan. Bukmacher oferuje nawet 3000 zł kwoty bonusu, jednak promocja ma kilka istotnych warunków i wymagań. Aby z niej skorzystać, należy otworzyć darmowe konto, wpłacić depozyt oraz dokonać zawarcia zakładów za równowartość tego depozytu o minimalnym kursie 2.00.

Gracz, który spełni te warunki, otrzymuje od Betfan bonus od trzech pierwszych wypłat – 10% od każdej z nich. Jego maksymalna wysokość to 100 zł. Aby uzyskać prawo do wypłacenia tak uzyskanych środków, należy dokonać ich obrotu 5-krotnie, uwzględniając poniższe warunki:

 • na kuponie muszą znaleźć się min. 3 zdarzenia
 • kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1.20
 • kursi zakładu wielokrotnego to minimum 2.00

W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne Betfan powiększa wygraną dziesięciokrotnie.

 1. Przejdź do serwisu Betfan i zarejestruj się.
 2. W trakcie rejestracji, w drugim kroku zaznacz opcję Chcę otrzymać bonus powitalny.
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty przy użyciu jednej z następujących metod płatności: karta debetowa/kredytowa, płatności natychmiastowe (Przelewy24), BLIK. Minimalna kwota to 20 zł.
 4. Postaw dowolne zakłady o łącznej stawce równej twojej wpłaty na zakłady o min. kursie 2.00.
 5. Aby skorzystać z maksymalnej kwoty bonusu, należy postawić zakład za 1000,00 zł. Bonus zostanie aktywowany w momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie lub kuponach wchodzących w skład obrotu depozytem.
 6. Natychmiast po wykonaniu obrotu aktywacyjnego bonus zostanie automatycznie dopisany do salda bonusowego. Wartość kwotowa bonusu na saldzie bonusowym wyniesie:

10% depozytu dla pierwszego depozytu, maksymalnie 100 zł dla depozytu 1000 zł

10% depozytu dla drugiego depozytu, maksymalnie 100 zł dla depozytu 1000 zł

10% depozytu dla trzeciego depozytu, maksymalnie 100 zł dla depozytu 1000 zł.

 1. Po dokonaniu każdej z trzech (3) pierwszych wpłat do depozytu, przyznana kwota bonusu do gry pozostaje nieaktywna. W celu jej aktywacji, dokonaj obrotu depozytem czyli zawarcia zakładów z salda głównego w wysokości równej kwocie pierwszej wpłaty do depozytu, zawierając jeden lub więcej kuponów o kursie łącznym (całkowitym) minimum 2.00.
 2. W przypadku drugiej i trzeciej wpłaty do depozytu, także należy spełnić warunki obrotowe.
 3. W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne Betfan powiększa wygraną gracza dziesięciokrotnie.

Nasza opinia o Mega Pakiecie Bonusie na Start

Kwota 3000 zł potrafi zrobić wrażenie. Jak widać jednak, droga do uzyskania tych pieniędzy jest dosyć wyboista. Zasady mogą być dosyć skomplikowane dla początkujących graczy, ale najlepiej uczy się poprzez praktykę. Należy pamiętać o dosyć rygorystycznym warunku, czyli 5-krotnym obrocie równym wpłaconym kwotom.

Do tego dochodzi wysoki minimalny kurs kuponu oraz wymóg umieszczenia na nim przynajmniej 3 zdarzeń. Z promocji mogą skorzystać gracze, którzy przy niewielkim wkładzie minimalnym chcą poznać wszelkie techniki i warunki, które przy różnych promocjach stawiają bukmacherzy. Kto zrealizuje całą drogą od skorzystania z promocji Betfan do realizacji poszczególnych etapów, ten będzie gotowy w przyszłości na grę niemal z bukmacherem.

Jeśli jednak warunki wydają się Tobie niejasne, wówczas warto rozejrzeć się za mniej skompilowanymi bonusami powitalnymi.

Graj do 20% więcej bez podatku

W promocji bez podatku gracz może podnieść kurs kuponu akumulacyjnego, co przekłada się na wyższą potencjalną wygraną. To często spotykany rodzaj bonusu, w którym bukmacher rezygnuje z kwoty odpowiadającej części marży na rzecz typera.

Aby skorzystać z promocji, należy wybrać minimum 2 zdarzenia na kupon, których łączny kurs wyniesie min. 2.00, a kurs każdego zdarzenia nie będzie niższy, niż 1.25. Promocja obejmuje wyłącznie zakłady proste (nie dotyczy zakładów systemowych oraz zakładów na gry wirtualne). Betfan zmieni współczynnik takiego kuponu z 0.88 na 1.00, niwelując tym samym 12% podatek. Dzięki temu potencjalna wygrana automatycznie wzrośnie o 14%.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku chęci uzyskania bonusu 20%. Wówczas należy stworzyć kupon z minimum 4 zdarzeniami o łącznym kursie 4.00. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia, to nadal 1,25.

Radar 365

Brzmi tajemniczo i nie ma w tym przypadku. Radar 365 to tak naprawdę cykl codziennych promocji, które nie są ujawniane z wyprzedzeniem. Czasem specjalna oferta skierowana jest do wszystkich graczy, innym razem może być przygotowywana indywidualnie dla każdego użytkownika.

Ostatnia promocja to zakłady live bez ryzyka. Obstawiając zakład wielokrotny na żywo za 299 zł z minimalnym kursem 3.00 w przypadku przegranej gracze mogą uzyskać zwrot stawki na konto bonusowe.

Betfan mobile

Wersja mobilna serwisu bukmachera dostępna jest pod adresem m.betfan.pl. Strona oferuje dostęp do wszystkich funkcjonalności dostępnych w wersji na komputer.

Na ten moment Betfan nie dostarcza swoim użytkownikom aplikacji mobilnej, choć taka usługa jest wśród bukmacherów standardem, gdyż znacznie poprawia komfort używania. Dlatego należy się spodziewać, że w najbliższym czasie i Betfan będzie dostępny w sklepach AppStroe czy Android.

Wpłaty i wypłaty

Wpłaty do Betfan możliwe są jedynie poprzez system szybkich płatności internetowych . W chwili obecnej jedyna opcja wpłaty to szybki przelew internetowy z 26 Polskich banków. Depozyty poprzez karty bankowe lub portfele internetowe typu Skrill, ecoPayz nie są możliwe.

Betfan realizuje wypłaty 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 – 23:00 na zweryfikowany wcześniej rachunek bankowy. Bukmacher obsługuje ekspresowe wypłaty do 19 banków.

Zarówno depozyty jak i wypłaty nie są obarczone żadną prowizją. Depozyty są natychmiastowe a czas wypłat zależy od banku i momentu zlecenia dyspozycji. Dla wypłat ekspresowych w ciągu dnia na potwierdzone konto bankowe czas oczekiwania na przelew wynosi jedynie 15-30 minut.

Nasza opinia o Betfan

Betfan to bardzo dobry bukmacher, szeroka oferta zakładów i niesamowicie wysoki bonus powitalny w kwocie 3000 zł powinien zaspokoić każdego miłośnika obstawiania zakładów bukmacherskich.

Pewnym mankamentem jest brak aplikacji mobilnej, o czym wspominaliśmy w poprzednim punkcie. Trudno jednak uwierzyć, by Betfan nie wypuścił niedługo na rynek swojej wersji serwisu na smart fony. Na współczesnym rynku bukmacherskim to już żadna przewaga konkurencyjna, a zwykły obowiązek. Pozostaje przypuszczać, że Betfan dopieszcza własną aplikację, by dać użytkownikom usługę bez żadnych mankamentów.

Betfan, Legalni bukmacherzy

, , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (1 głosów, ocena: 5,00)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.