Błachowicz i Khalidov marzą o UFC

Mamed Khalidov od pewnego czasu prowadzi rozmowy z właścicielami UFC na temat podpisania kontraktu. Właściciele federacji KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski informują, że w przeciągu kilku najbliższych dni przyszłość Polaka powinna być znana.

Khalidov po ostatniej fenomenalnej walce na KSW gdzie znokautował jednym ciosem Rodneya Wallaca otwarcie powiadomił, że chciałby spróbować swoich sił za oceanem w najbardziej prestiżowej federacji MMA na świecie. Po kilkunastu dniach negocjacji Mamed przyznał, że oferta finansowa jaką zaproponowali mu włodarze UFC była nie do przyjęcia. Czeczen z polskim paszportem czeka na dalszy rozwój negocjacji.

Jan Błachowicz zapowiedział, że jeśli wszystko pójdzie po jego myśli to już w przyszłym roku polscy kibice będą mogli oglądać jego poczynania w walkach UFC. Polak 15 września wyjdzie do ringu na 20, jubileuszowej gali KSW. W walce wieczoru przeciwnikiem Błachowicza będzie weteran UFC, 39 letni Houston Alexander. Wynik tej walki może zaważyć na tym czy już niedługo będziemy mogli oglądać naszego rodaka w walkach w Stanach Zjednoczonych.

KSW, Sporty walki

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!