Bonus 100 zł od Fortuny na Ligę Mistrzów

Przed nami decydujące rozstrzygnięcia w europejskich pucharach. Z tej okazji spora niespodzianka czeka na wszystkich klientów legalnego bukmachera Fortuna. 

Dołącz do najnowszej promocji Fortuny i obstawiaj mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, a niezależnie od wyników kuponów na Twoim koncie gracza pojawi się bonus 50 zł lub 100 zł. 

Spis treści

Gra Liga Mistrzów i Liga Europy

Europejskie puchary wkraczają w decydującą fazę. Już we wtorek oraz środę czekają nas pierwsze mecze półfinałowe Champions League, natomiast w czwartek przekonamy się, które zespoły będą bliżej występu w wielkim finale Ligi Europy w Gdańsku.

Obstawiaj u bukmachera Fortuna mecze Real – Chelsea, PSG – Manchester City, a także Manchester United – Roma i Villarreal – Arsenal, a poza sporą wygraną będziesz miał również szansę na atrakcyjny bonus.

Bukmacher Fortuna rozdaje bonusy na europejskie puchary

Regulamin tej promocji jest wyjątkowo czytelny. Wystarczy, że we wtorek, środę oraz czwartek postawisz dowolny kupon w Fortunie, na którym przynajmniej 1 typ będzie dotyczył piłki nożnej po kursie min. 2.00, a niezależnie od wyników na kuponie na Twoim koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus.

Do promocji kwalifikują się WYŁĄCZNIE zakłady przedmeczowe, natomiast od gracza zależy, ile typów umieści na kuponach (może być 1, może być 10). Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w promocji jest postawienie kwalifikujących kuponów za pomocą aplikacji mobilnej Fortuna. 

Gwarantowany bonus 100 zł od Fortuny

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, gwarantowany Fortuna bonus pojawi się na koncie gracza zarówno wtedy, jeśli kupony okażą się poprawne, jak wówczas jeśli graczowi zabraknie szczęścia. Nie masz jeszcze konta gracza? Wykorzystaj nasz Fortuna kod promocyjny i zgarnij jeszcze większy bonus na start!

Jaką kwotę darmowych środków bonusowych można zgarnąć w ramach tej promocji? Jeśli stawka wszystkich trzech kuponów wyniesie 50 zł – 99 zł, wówczas na koncie gracza pojawi się bonus 50 zł, natomiast jeśli stawka kuponów wyniesie za każdym razem co najmniej 100 zł, wówczas gracz otrzyma gwarantowany bonus 100 zł.

Wszystkie darmowe środki bonusowe pojawią się na koncie graczy w formie punktów Fortuna Klub Plus, które natychmiast można zamienić na bonus.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.