Bonus do 150 PLN za regularną grę w STS

Bonus do 150 PLN za regularną grę w STS

Legalny bukmacher STS ochoczo nagradza swoich klientów za aktywność. Katowicka firma oferuje bonus nawet do 150 PLN za regularną grę w swoich lokalach stacjonarnych w całej Polsce.

Zakłady bukmacherskie cieszą się największym zainteresowaniem w internecie. Nikogo taki stan rzeczy nie powinien dziwić. Obstawianie online jest wygodne i szybkie, nie ma potrzeby wychodzenia z domu. Zagorzali gracze cały czas korzystają z punktów stacjonarnie i preferują fizyczne kupony na papierze.

STS z roku na rok powiększa swoją flotę punktów stacjonarnych. Coraz częściej powstają nowoczesne lokale, w których nie ma żadnej obsługi i gracz za pośrednictwem dotykowego ekranu.

Nawet do 150PLN od STS

Największy w Polsce bukmacher chce nagrodzić swoich wiernych klientów oraz przyciągnąć nowych do oferty stacjonarnej. Po dziesiątej, dwudziestej i dwudziestej piątej wizycie w miesiącu, w której gracz zagra  za minimum 30 PLN, otrzyma bonusową kwotę w wysokości 10% stawek przegranych kuponów. Łączna kwota może wynieść nawet 150 PLN miesięcznie. 

STS nagradza również graczy, którzy preferują inny system obstawiania.  Za 10 wizyt w lokalu STS w miesiącu z minimalnym wkładem 5 PLN klienci otrzymują 10 PLN bonusu, za 20 wizyt aż 20 PLN bonusu.

Legalni bukmacherzy, STS zakłady bukmacherskie

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.