Bonus startowy 2250 PLN w forBET

ocena darmowa-kasa.pl 3.5/6
Bonus startowy 2250 PLN w forBET

Bukmacher forBET powstał dość niedawno, w krótkim czasie zdobył popularność i uznanie wśród wielu typerów zakładów bukmacherskich.

Typerzy cenią w forBET szeroką ofertę zakładów, bardzo wysokie kursy i szereg licznych promocji i bonusów. Bukmacher posiada polską licencję i działa w pełni zgodnie z polską ustawą hazardową.

Wszystkich nowym graczom na dobry start bukmacher forBET oferuje bonus startowy w wysokości 1200 PLN. Zyskać można 100% pierwszej wpłaty.

Jak odebrać bonus w forBET?

  1. Zarejestruj się na stronie forBET.
  2. Wpłać od 20 PLN do 2250 PLN dowolną metodą (payU, dotpay, karta kredytowa). Aby otrzymać pełną kwotę bonusu wpłać 2050 PLN.
  3. W ciągu 14 dni od depozytu postaw zakłady w kwocie depozytu po łącznym kursie minimalnym 1,70. Jest to wymóg przyznania bonusu.
  4. Prześlij e-mail na adres promocje@iforbet.pl z tytułem „Bonus Powitalny” a w treści wpisz swój login/numer konta.
  5. W ciągu 24 godzin otrzymasz kwotę bonusu. Kwota bonusu będzie widoczna w saldzie bonusowym, za które będziesz mógł typować zakłady.
  6. Masz 30 dni na wyrobienie 8-krotnego obrotu po kursie minimalnym 3,00. Dla maksymalnej kwoty bonusu obrót wynosi 600 * 8 = 4800 PLN.

Do obrotu wliczają się zakłady pojedyncze i akumulacyjne, brak jest jakichkolwiek restrykcji na rodzaj zakładu np. handicapy azjatyckie czy overy również się liczą. Kurs pojedynczego również jest bez znaczenia, ważne aby łączny kurs kuponu wynosił co najmniej 3,00.

Oprócz bonusu powitalnego w forBET dostępne są inne warte uwagi promocji:

  • Bonus bez depozytu – darmowe 20 PLN bez żadnego ryzyka
  • Gramy Razem bez podatku – od akumulatorów z kursem minimum 2,00 forBET nie pobiera 12% podatku co znacznie podnosi potencjalną wygraną
  • BONUS 500+ comiesięczny bonus dla stałych graczy do 700 PLN
  • AKO FRIENDLY – zwrot niektórych przegranych zakładów akumulacyjnych

Bonus startowy 2250 PLN w forBET

Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.