forBET bonus powitalny 2350 zł

ocena darmowa-kasa.pl 3.5/6
forBET bonus powitalny 2350 zł

Jak na topowego bukmachera internetowego przystało serwis forBET proponuje swoim nowym klientom bardzo atrakcyjny pakiet promocji na start, w którego skład wchodzą aż cztery bonusy powitalne.

Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego i zgarnij darmowe środki od bukmachera forBET.

Spis treści

Bonus powitalny forBET – krok po kroku

W walce o nowych klientów topowi legalni bukmacherzy prześcigają się oferując coraz bardziej atrakcyjne z punktu widzenia gracza promocje na start. To doskonała wiadomość dla nas – typerów, gdyż nic tak nie cieszy oka gracza, jak spora pula darmowych środków bonusowych już na starcie!

Najwyższy bonus w forBET z kodem

Jeden z najlepszych pakietów bonusów na start czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET. Wystarczy, że w momencie rejestracji nowego konta gracza wpiszecie nasz forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a błyskawicznie Wasz budżet zasilą takie oto bonusy powitalne:

 • Bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
 • Bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł
 • 14 dni gry bez podatku

Pamiętaj! Tak atrakcyjny bonus powitalny jest możliwy jedynie z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego forBET o treści SPRYCIARZ w momencie rejestracji nowego konta gracza.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego należy również pamiętać o zaznaczeniu chęci skorzystania z bonusu powitalnego forBET. Brak tej zgody jest nieodwracalny i darmowe środki przepadną bezpowrotnie!

forBET bonus powitalny – bonus 100% od depozytu 2050 zł

Pierwszy, najważniejszy element składowy promocji powitalnej dla nowych klientów bukmachera forBET to bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 2050 zł. Tak wysoka kwota darmowych środków na start jest możliwa jedynie z wykorzystaniem naszego forBET kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ. 

Wystarczy wpłacić min. 20 zł lub więcej w pierwszym depozycie tuż po rejestracji nowego konta gracza w forBET i postawić zakłady za równowartość depozytu po kursie min. 2.00 – wówczas bonus zostanie odblokowany, zaś bukmacher podwoi wpłaconą przez gracza kwotę.

Czy to oznacza, że darmowe środki należą już do gracza i może je wypłacić? Nie do końca. Zanim będzie to możliwe bonus wymaga obrotu 2x w ciągu 14 dni. Do obrotu bonusem zaliczają się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 3 zdarzeniami, kursem min. każdego z nich 1.30 oraz min. kursem łącznym całego kuponu 2.50.

Aby obrót bonusem powitalnym forBET był dokonany wszystkie typy na kuponie muszą być ROZLICZONE w tym terminie. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady na sporty wirtualne oraz gry karciane. Jeśli gracz nie zdoła spełnić wymogów obrotu bonusem w określonym terminie, wówczas darmowe środki bonusowe przepadają bezpowrotnie!

Bonus powitalny forBET – bonus MaxiZysk 200 zł

Bonus od pierwszego depozytu to nie jedyna niespodzianka na start, jaka czeka na każdego gracza, który w momencie rejestracji nowego konta wpisze nasz kod promocyjny forBET w odpowiednie pole formularza. Każdy z nich bowiem może również zgarnąć darmowe środki od drugiej wpłaty. 

Mamy tu na myśli bonus MaxiZysk 200 zł. Aby go otrzymać należy wpłacić drugi depozyt w forBET min. 20 zł i za całość wpłaconej kwoty obstawić dowolny kupon AKO z zakładów dostępnych w ofercie forBET (przedmeczowych oraz na żywo). Na kuponie muszą znaleźć się min. 3 typy, zaś kurs min. żadnego z nich nie może być niższy od 1.40.

Jeśli kupon okaże się poprawny, wówczas bukmacher podwoi kwotę wygranej na kuponie, zaś maksymalna wygrana to aż 2279 zł. Do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe oraz zakłady na sporty wirtualne i gry karciane z oferty bukmachera forBET.

Bonus powitalny forBET – zakład bez ryzyka 100 zł

To ciągle nie koniec niespodzianek, na jakie mogą liczyć nowi klienci bukmachera forBET, którzy w trakcie rejestracji konta wykorzystają nasz kod promocyjny forBET o treści SPRYCIARZ.

Trzeci bonus na start to klasyczny zakład bez ryzyka aż do 100 zł. Jest to promocja WYŁĄCZNIE dla graczy, którzy wykorzystają nasz forBET kod promocyjny (nie ma jej w standardowym pakiecie na start).

Jej regulamin jest bajecznie prosty. Pierwszy kupon, jaki zagrasz w forBET po rejestracji nowego konta jest bez ryzyka. To oznacza, że jeśli Twój typ będzie poprawny, wówczas wygrana należy rzecz jasna do Ciebie. Natomiast jeśli zabraknie Ci szczęścia, wówczas bukmacher zwróci Ci całość zainwestowanej stawki, zaś maksymalny cashback bonus to aż 100 zł.

Aby otrzymać cashback bonus 100 zł od forBET należy powiadomić bukmachera o przegranej na pierwszym kuponie. Można to zrobić drogą mailową przez adres marketing@forbet.pl, wpisując ZAKŁAD BEZ RYZYKA w tytule oraz podając swój login w wiadomości.

Cashback bonus wymaga obrotu 4x, zanim będzie mógł być wypłacony, zaś do obrotu bonusem zaliczają się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 2 typami na kuponie, kursem min. każdego typu 1.20 oraz min. kursem łącznym całego kuponu 2.00.

Bonus powitalny forBET – gra bez podatku przez 14 dni

Myślicie, że to koniec darmowych bonusów powitalnych dla nowych klientów forBET? Okazuje się, że nie!

Ostatni element pakietu na start od bukmachera forBET to gra bez podatku przez 14 dni od momentu rejestracji konta. Wystarczy, że obstawisz dowolny kupon AKO z oferty zakładów forBET z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego typu 1.30, a bukmacher weźmie na siebie podatek, zaś Twoja wygrana będzie aż o 14% wyższa od standardowej kwoty na kuponie. 

Do promocji zaliczają się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo, a także sporty wirtualne, natomiast wykluczone są zakłady systemowe oraz zakłady na gry karciane i kupony zagrane za środki bonusowe.

Najwyższy bonus w forBET z kodem

Bonus powitalny forBET – najważniejsze pytania i odpowiedzi

 • Jak odebrać bonus powitalny forBET?
 • Odebranie darmowych środków na start od forBET jest możliwe po wpisaniu kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.
 • Ile darmowych środków bonusowych otrzymam na start od bukmachera forBET?
 • Pakiet powitalny dla nowych klientów legalnego bukmachera forBET przewiduje aż cztery promocje na start – bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł, bonus MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł, zakład bz ryzyka 100 zł oraz grę bez podatku przez 14 dni. Łączna kwota darmowych środków do zgarnięcia to zatem aż 2350 zł.
 • Jaka jest minimalna kwota depozytu, dzięki której otrzymam bonus powitalny forBET?
 • Aby otrzymać bonus na start należy wpłacić min. 20 zł.
 • Czy cashback bonus za pierwszy przegrany kupon pojawi się na moim koncie gracza automatycznie?
 • Nie. Musisz poinformować o tym fakcie bukmachera drogą mailową. Adres to marketing@forbet.pl.

forBET bonus powitalny 2350 zł

forBET zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.