Bonus powitalny w LV BET 1500 PLN

ocena darmowa-kasa.pl 4/6
Bonus powitalny w LV BET 1500 PLN

LV BET to powiew świeżości na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Bukmacher istnieje od niespełna roku i dzięki dobrej ofercie zakładów i licznym bonusom przebojem zdobywa rynek.

Obecnie LV BET oferuje nowym graczom bonus powitalny 100% aż do 1500 PLN. Jest to w tej chwili najwyższy kwotowo bonus bukmacherski.

Jak odebrać bonus w LV BET?

 1. Zarejestruj się na stronie LV BET.
 2. Wpłać pierwszy depozyt, metoda wpłaty nie ma znaczenia, minimalna kwota kwalifikująca do bonusu to 50 PLN, aby wykorzystać cały bonus należy wpłacić 1500 PLN.
 3. Bonus w postaci freebet’a powinien zostać automatycznie aktywowany.
 4. Postaw bonusowy zakład mając na uwadze:
  1. Zakład musi być akumulatorem o co najmniej 3 zdarzeniach.
  2. Zakład musi posiadać łączny kurs minimum 2,50.
  3. Każde zdarzenie na zakładzie musi mieć kurs powyżej 1,25.
  4. Przed zatwierdzeniem zakładu zaznacz opcję „Wykorzystaj bonus„. Jeżeli nie widzisz tej opcji na kuponie to znaczy, że selekcja zakładów nie spełnia wymogów z punktów 1-3.
 5. Wypełnij obrót depozyt x 2 przed wypłatą. Nie ma na to limitu czasowego.

Bez wątpienia wielkość bonusu powitalnego w LV BET robi wrażenie, można zyskać freebet w wysokości 1500 PLN! Zanim jednak wpadniemy w euforię spójrzmy na wymagania, które nie są banalne do spełnienia: 3 zdarzenia i kurs łączny 2,50.

Warto jednak zaryzykować gdyż stosunek wygranej do przegranej jest bardzo satysfakcjonujący, w przypadku wygranej zyskujemy 1500 PLN na czysto a w przypadku przegranej obrót wymagany do wypłaty jest tylko x 2. Wisienką na torcie LV BET jest dodatkowy bonus bez depozytu 20 PLN.

Bonus powitalny w LV BET 1500 PLN

Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.