Bonus powitalny 760 PLN w Milenium + dodatkowe 20 PLN

ocena darmowa-kasa.pl 4/6
Bonus powitalny 760 PLN w Milenium + dodatkowe 20 PLN

Milenium to bukmacher całkowicie zgodny z polskim prawem. Dzięki licencji Misterstwa Finansów może legalnie oferować zakłady bukmacherskie Polakom.

Aby zachęcić nowych graczy Milenium oferuje atrakcyjny bonus powitalny „Bonus na Start 760 PLN”. Jest to bonus 100% od pierwszego depozytu, wymagania obrotu są niewielkie gdyż przed wypłatą bonus należy obrócić jednie 4 razy po niewygórowanym kursie 2,00. Do obrotu liczą się zakłady na żywo i przedmeczowe.

Jak odebrać bonus w Milenium?

 1. Przejdź na stronę bukmachera i załóż konto. Na stronę bukmachera koniecznie przejdź z linku lub baneru na naszej stronie.
 2. Upewnij się, że w formularzu rejestracyjnym w kroku 1 pole Kod promocyjny zawiera SPRYCIARZ20. Tylko dzięki kodowi otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 20 PLN.
 3. W kroku 3 zaznacz pola
  • Chcę otrzymać BONUS NA START
  • Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD
 4. Aby otrzymać maksymalną kwotę bonusu wpłać 760 PLN dowolną metodą. Na depozyt masz 10 dni.
 5. Obstawiaj zakłady bukmacherskie i wykonaj 4-krotny obrót po kursie co najmniej 2,00.
 6. Po wyrobieniu 20% obrotu do twojego konta zostanie dodane 20% bonusu, reszta czyli 80% bonusu zostanie dopisana po wykonaniu całego obrotu. Wtedy też środki będą możliwe do wypłaty.
 7. Na pełny obrót masz 60 dni.

Bukmacher Milenium nie narzuca restrykcji na rodzaj zakładu, który liczy się do obrotu. Zarówno handicapy azjatyckie jak i zakłady typu „draw no bet” liczą się do obrotu bonusowego, jedynym wymogiem jest łączny kupon zakładu 2,00.

Oprócz bonusu na start w Milenium możesz wykorzystać zakład bez ryzyka 10 PLN i dodatkowy bonus rejestracyjny 20 PLN dostępny wyłącznie dla czytelników naszego portalu (wymagana rejestracja przez nasz link).

Wszystkie 3 bonusy powitalne łączą się ze sobą. Łącznie w Milenium możesz zyskać 790 PLN:

 1. 760 PLN – bonus 100% od pierwszego depozytu – wypłacany w transzach po 20% i 100% obrotu.
 2. 20 PLN – bonus za rejestracje z naszego portalu (kod SPRYCIARZ20) – wypłacany po całkowitym obrocie punktu 1.
 3. 10 PLN – darmowy zakład do wykorzystania w każdym momencie po depozycie minimum 50 PLN.

 

 

Bonus powitalny 760 PLN w Milenium + dodatkowe 20 PLN

Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.