Bonus na sporty wirtualne od bukmachera forBET

Bonus od forBET dla graczy specjalizujących się w obstawianiu zakładów na sporty wirtualne. 

Skorzystaj z promocji od tego legalnego bukmachera, a Twoje wygrane na kuponach będą nawet o 40% wyższe. Sprawdź szczegóły. 

Znakomite zakłady na sporty wirtualne od forBET

Praktycznie każdy szanujący się bukmacher internetowy posiada w swojej ofercie zakładów kursy na sporty wirtualne. Jak to w życiu – oferta jednych serwisów jest nieco lepsza, zaś innych nieco gorsza.

Niewielu legalnych bukmacherów w Polsce może konkurować pod tym względem z serwisem forBET. Sekcja sportów wirtualnych na stronie tego bukmachera prezentuje się naprawdę znakomicie i z pewnością każdy gracz odnajdzie w niej coś dla siebie.

Jeszcze wyższe wygrane na sportach wirtualnych w forBET

Znakomita informacja dla wszystkich klientów forBET. Od teraz Wasze wygrane na sportach wirtualnych u tego bukmachera będą jeszcze wyższe.

Wystarczy, że na kuponie obstawicie co najmniej 3 typy, a bukmacher podaruje Wam darmowy bonus do wygranej. Należy pamiętać, że z tej promocji skorzystać można wyłącznie na wersji komputerowej, zaś nie obowiązuje ona w aplikacji mobilnej forBET.

Promocja forBET na sporty wirtualne – tabela bonusów

Tak jak wspominaliśmy, aby otrzymać darmowy bonus od wygranej należy dodać min. 3 typy na sporty wirtualne na kuponie. Bukmacher podaruje Wam wówczas bonus 5% do wygranej.

Jednak im więcej zdarzeń na kuponie, tym wartość darmowych środków bonusowych również będzie coraz wyższa.

Oto tabela bonusów:

  • 3 typy na kuponie – bonus 5%
  • 4 typy na kuponie – bonus 10%
  • 5 typów na kuponie – bonus 15%
  • 6 typów na kuponie – bonus 20%
  • 7 typów na kuponie – bonus 25%
  • 8 typów na kuponie – bonus 30%
  • 9 typów na kuponie – bonus 35%
  • 10 typów na kuponie – bonus 40%

forBET zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.