Bonus od forBET na sporty wirtualne

Sporty wirtualne cieszą się coraz większą i większą popularnością wśród klientów legalnych bukmacherów. Na ten moment ofertę zakładów tego typu posiada na swojej stronie praktycznie każdy szanujący się serwis internetowy. 

Nie inaczej dzieje się w przypadku bukmachera forBET, który poza atrakcyjną ofertą zakładów proponuje także swoim klientom ciekawy bonus dedykowany specjalnie pod sporty wirtualne. 

Spis treści

Mnóstwo kursów na sporty wirtualne od forBET

Legalny bukmacher forBET słynie przede wszystkim z bogatej oferty zakładów sportowych oraz kursów na bardzo wysokim poziomie, za które zresztą był wielokrotnie nagradzany. To jednak nie wszystkie mocne strony tego serwisu. forBET od lat bardzo mocno stawia również na zakłady dotyczące sportów wirtualnych.

Tego typu oferta na stronie bukmachera forBET praktycznie nie ma sobie równych na rynku zakładów internetowych w Polsce. Klienci forBET mogą liczyć na kursy na 5 dyscyplin sportów wirtualnych, czyli piłkę nożną, koszykówkę, tenis ziemny, wyścigi konne oraz wyścigi psów.

Dodatkowo teraz bukmacher zaprezentował również regulamin najnowszej promocji, dzięki której w łatwy sposób można zgarnąć darmowe środki bonusowe na dalszą grę w forBET.

Bonus 1000 zł dla najlepszego gracza w konkursie typerów forBET

Ta promocja od bukmachera forBET potrwa w dniach 13-22 lipiec, zaś jej regulamin nie należy do przesadnie skomplikowanych. Wystarczy, że w trakcie jednego z promocyjnych dni (lub każdego – jak wolisz) obstawisz 5 wielokrotnych kuponów AKO z min. 3 typami i kursem min. każdej selekcji 1.30.

Dlaczego 5? Bo tyle konkurencji na sporty wirtualne posiada w swej ofercie forBET, zaś każdy kupon musi dotyczyć innej dyscypliny. Stawka na kuponie nie może być niższa do 10 zł. 

Zaraz potem jak spełnisz ten warunek bukmacher podaruje Ci 50 punktów do rankingu typerów. Mało tego! Jeśli kupon okaże się zwycięski, to za każdą wygraną złotówkę otrzymasz dodatkowy 1 punkt do rankingu (maksymalna liczba punktów na jednym kuponie to 300, a zatem jeśli wygrasz np. 500 zł, to i tak otrzymasz tylko 300 punktów do rankingu typerów).

Na koniec tego etapu bukmacher nagrodzi 50 najbardziej aktywnych graczy bonusami o wartości 50 zł – 1000 zł. Należy jednak pamiętać, że ten bonus to tylko pierwszy etap większej promocji od forBET, zaś punkty uzyskane w tej fazie wezmą również udział w dalszych etapach.

Każdy bonus forBET wymaga obrotu 4x zanim będzie mógł zostać wypłacony. Do obrotu bonusem zaliczane są tylko wielokrotne kupony AKO z min. 2 typami, kursem min. każdej selekcji 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00.

Cztery bonusy na start dla nowych klientów forBET

Mnóstwo atrakcji czeka na każdego nowego klienta legalnego bukmachera forBET. Wystarczy, że wpisze on nasz forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a automatycznie na jego koncie pojawią się aż cztery bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszej wpłaty 2050 zł
  • Bonus Maxi Zysk od drugiego depozytu 200 zł
  • Cashback bonus 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Więcej informacji o tym pakiecie na start, a także o pozostałych promocjach okolicznościowych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

forBET zakłady bukmacherskie

,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103