Superbet bonus powitalny 550 zł

Bukmacher Superbet nie ma zbyt długiego stażu w naszym kraju, a jednak cieszy się sporym zainteresowaniem wśród graczy. Z pewnością spory wpływ na taki stan rzeczy ma solidny pakiet na start, na który składają się dwa bonusy powitalne.

Oto szczegóły promocji dla nowych klientów bukmachera Superbet.

Spis treści

Bonus powitalny Superbet – krok po kroku

Darmowe środki bonusowe na start to coś, na co uwagę zwraca każdy typer w momencie wyboru bukmachera internetowego. Doskonale zdają sobie z tego sprawę właściciele Superbet. Ten serwis rodem z Rumunii ma wieloletnie doświadczenie na tamtejszym rynku i teraz próbuje przełożyć je na polski grunt. Trzeba uczciwie przyznać, że z powodzeniem.

Odbierz bonus w Superbet

Bukmacher Superbet to nie tylko bogata oferta zakładów i solidne kursy, ale również atrakcyjny bonus powitalny. Mało tego! Aby zgarnąć maksymalną kwotę darmowych środków promocyjnych nie jest nawet wymagany Superbet kod promocyjny!

Bukmacher nie zamierza w żaden sposób wyróżniać niektórych swoich klientów i traktuje ich wszystkich jednakowo. To oznacza, że każdy gracz, który dołączy do Superbet otrzyma identyczny pakiet na start, w którego skład wejdą następujące bonusy powitalne:

  • Bonus 100% od pierwszego depozytu 50 zł
  • Cashback bonus 500 zł

Również warunki otrzymania ww. bonusów nie należą do przesadnie skomplikowanych, dlatego nikt z Was nie powinien mieć najmniejszych trudności ze zgarnięciem maksymalnej kwoty darmowych środków.

Superbet bonus powitalny – bonus 100% od depozytu 50 zł

Pierwszym elementem promocji dla nowych klientów bukmachera Superbet jest bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 50 zł. Aby go otrzymać wystarczy zarejestrować nowe konto gracza i potwierdzić chęć skorzystania z promocji dla nowych klientów w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego.

Następnie gracz ma nie więcej, niż 14 dni na wpłacenie pierwszego depozytu w Superbet. Minimalna kwota depozytu, jaka uprawnia do zgarnięcia bonusu to 20 zł. Automatycznie po tym, jak gracz wypełni te warunki promocji, bukmacher Superbet podwoi kwotę wpłaty aż do 50 zł.

Rzecz jasna gracz nie może od razu wypłacić darmowych środków. Bonus powitalny Superbet wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego z nich 1.30 oraz min. kursem łącznym całego kuponu 1.80. Na wykonanie obrotu bonusem Superbet gracz ma maksymalnie 7 dni, zaś do obrotu zaliczają się zarówno kupony wygrane, jak i przegrane.

Bonus powitalny Superbet – cashback bonus 500 zł

Jeszcze bardziej atrakcyjny jest drugi element promocji powitalnej Superbet, czyli cashback bonus 500 zł. Zakłady bez ryzyka są szalenie popularne wśród typerów i trudno się dziwić – w przypadku niepowodzenia na kuponie całość stawki wraca na konto gracza w formie bonusu.

Superbet poszedł jednak o krok dalej i proponuje swoim nowym klientom… cały tydzień bez ryzyka! Wystarczy zarejestrować nowe konto gracza i spełnić warunki pierwszej promocji powitalnej, tzn. wpłacić depozyt min. 20 zł, a bukmacher przyzna graczowi cashback bonus 500 zł.

W ramach tej promocji gracz może obstawiać wszystkie zakłady z oferty Superbet, a jeśli po 7 dniach jego bilans zysków i strat będzie na minusie, wówczas bukmacher zwróci mu całość przegranych środków, zaś na jego koncie pojawi się cashback bonus aż do 500 zł.

Również ten Superbet bonus wymaga obrotu, zanim gracz będzie mógł wypłacić darmowe środki. Cashback bonus należy obrócić 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego z nich 1.30 oraz minimalnym kursem łącznym całego kuponu 1.80. Do obrotu bonusem zaliczają się również przegrane kupony, zaś na spełnienie tego wymogu gracz ma maksymalnie 14 dni.

Odbierz bonus w Superbet

Bonus powitalny Superbet – FAQ

  • Na jaką kwotę darmowych środków bonusowych na start mogę liczyć w Superbet?
  • Promocja powitalna od bukmachera Superbet składa się z dwóch elementów: bonusu 100% od kwoty pierwszego depozytu 50 zł oraz cashback bonusu 500 zł.
  • Jak działa cashback bonus w Superbet?
  • Ta promocja nieco różni się od bonusów tego typu oferowanych przez innych legalnych bukmacherów. W przypadku cashback bonusu od Superbet bukmacher zwraca graczowi przegrane środki z całego pierwszego tygodnia po rejestracji nowego konta.
  • Czy żeby otrzymać bonus powitalny Superbet muszę wpisać kod promocyjny w momencie rejestracji nowego konta gracza?
  • Nie. Bukmacher nie wymaga wykorzystania Superbet kodu promocyjnego podczas zakładania nowego konta.

Legalni bukmacherzy, Superbet zakłady bukmacherskie

, , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.