Betfan bonus powitalny 1600 zł

Betfan bonus powitalny 1600 zł

Znakiem rozpoznawczym legalnego bukmachera Betfan są co prawda fenomenalne zakłady specjalne, jednak również w kwestii bonusów i promocji właściciele tego serwisu nie mają najmniejszych powodów do wstydu.

Już na początku swojej przygody z tym bukmacherem warto wykorzystać nasz Betfan kod promocyjny, a na koncie gracza w mgnieniu oka pojawią się aż dwa atrakcyjne bonusy na start.

Odbierz bonus w Betfan

Spis treści

Bonus powitalny Betfan – krok po kroku

Nie ma co ukrywać – solidny bonus na start to olbrzymia zaleta każdego bukmachera internetowego. Dzięki darmowym środkom bonusowym gracz nie musi obawiać się wpadki w pierwszych tygodniach aktywności u danego operatora. Wręcz przeciwnie! Przy odrobinie szczęścia ma szansę zamienić darmowe środki bonusowe na sporą wygraną!

Jedna z najlepszych promocji na start czeka na każdego klienta, który zdecyduje się na rejestrację konta w serwisie Betfan. Wystarczy, że w momencie rejestracji nowego konta gracza wpisze nasz specjalny Betfan kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a bukmacher błyskawicznie podaruje mu dwa atrakcyjne bonusy powitalne:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł

Jedyne o czym należy koniecznie pamiętać w momencie rejestracji nowego konta gracza, to wykorzystanie naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ.

Betfan bonus powitalny – zakład bez ryzyka 600 zł

Pierwsza promocja na jaką mogą liczyć nowi klienci bukmachera Betfan to zakład bez ryzyka 600 zł. Wystarczy, że w momencie rejestracji konta wpiszą nasz kod promocyjny Betfan o treści SPRYCIARZ i wpłacą pierwszy depozyt min. 50 zł, a bukmacher podaruje im cashback bonus. Jakie są zasady jego działania? To szalenie proste!

Wystarczy obstawić pierwszy kupon z oferty zakładów Betfan na dowolne zdarzenie za min. 50 zł. Jeśli typ okaże się poprawny, wówczas wygrana należy do gracza. Jeśli natomiast typerowi nie dopisze szczęście, a zakład okaże się przegrany, wówczas bukmacher podaruje mu cashback bonus Betfan równy stawce zainwestowanej w pierwszy kupon.

Maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to w tym przypadku aż 600 zł, dlatego gracz może sobie pozwolić na “odrobinę szaleństwa” na pierwszym kuponie – w razie wpadki i tak odzyska całość środków.

Wrócą one na jego saldo bonusowe, a żeby mieć możliwość ich wypłacenia gracz musi dokonać obrotu bonusem. Betfan wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem łącznym całego kuponu nie niższym od 3.80. Na wykonanie obrotu bonusem gracz ma nie więcej niż 7 dni.

Bonus powitalny Betfan – bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł

To nie koniec niespodzianek dla nowych klientów bukmachera Betfan, którzy w momencie rejestracji konta wpiszą nasz kod promocyjny SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza. Darmowe środki bonusowe można zgarnąć także za drugi depozyt, zaś maksymalna kwota takiego bonusu to aż 1000 zł.

Wystarczy, że gracz wpłaci drugi depozyt min. 100 zł, a bukmacher automatycznie podwoi jego kwotę. Wpłacając 1000 zł można zatem zgarnąć aż 1000 zł darmowego bonusu Betfan. To jednak maksymalna wartość darmowych środków, więc jeśli ktoś z Was liczy na to, że wpłaci np. 2000 zł i zgarnie taki sam bonus, to nic takiego nie będzie miało miejsca.

Oczywiście również ten bonus wymaga obrotu. Tym razem Betfan żąda obrotu bonusem 3x na wielokrotnych kuponach AKO, z min. 3 typami na kuponie i min. kursem łącznym całego kuponu 2.50. Na wykonanie obrotu bonusem gracz ma nie więcej niż 14 dni.

Odbierz bonus w Betfan

Bonus powitalny Betfan – pytania i odpowiedzi

  • Jakie bonusy wchodzą w skład promocji powitalnej od bukmachera Betfan?
  • Każdy gracz rejestrujący nowe konto w Betfan może liczyć na dwie promocje powitalne – zakład bez ryzyka 600 zł oraz bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł.
  • Czy żeby otrzymać pakiet powitalny od bukmachera Betfan należy wpisać specjalny kod promocyjny w momencie rejestracji?
  • Tak. Kod promocyjny bukmachera Betfan to SPRYCIARZ i należy go wpisać w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego.
  • Czy od razu po otrzymaniu mogę wypłacić oba bonusy?
  • Nie. Oba bonusy powitalne od bukmachera Betfan wymagają najpierw obrotu. Zakład bez ryzyka 600 zł wymaga obrotu 1x w ciągu 7 dni, zaś bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł wymaga obrotu 3x. W obu przypadkach do obrotu bonusem Betfan zaliczają się wyłącznie wielokrotne kupony AKO.

Betfan zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.