Bonus Superbet 550 zł

ocena darmowa-kasa.pl 5.5/6
Bonus Superbet 550 zł

Każdy gracz, który zdecyduje się zarejestrować konto w Superbet, może liczyć na atrakcyjny bonus powitalny Super Start. Otwarcie konta jest bardzo proste i zajmuje zaledwie chwilę, a może przynieść masę korzyści. Wystarczy na stronie głównej Superbet bądź w aplikacji bukmacherskiej kliknąć przycisk REJESTRACJA, a następnie zaakceptować ofertę powitalną Superbet. Składa się ona z dwóch części i darmowego zakładu.

Pierwsza z nich to Bonus od Pierwszego Depozytu. W ciągu 14 dni od akceptacji oferty powitalnej Super Start wpłać swój pierwszy depozyt. Musi to być minimum 20 zł. Wówczas zgarniasz bonus 100% od wartości pierwszej wpłaty do kwoty 50 zł. Jeśli chcesz otrzymać bonus w maksymalnej wysokości, wpłać co najmniej 50 zł jako pierwszy depozyt w Superbet.

Otrzymane w ten sposób środki bonusowe możesz wykorzystać jedynie na zakłady bukmacherskie z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo dostępne w ofercie Superbet. Masz na to 7 dni, dokładnie przez tydzień od wpłaty depozytu środki bonusowe będą aktywne. Dlatego pamiętaj, by nie wykorzystywać ich na zakłady długoterminowe, których wynik będzie znany w późniejszym terminie.

Aby wypłacić środki bonusowe, musisz dokonać jednokrotnego obrotu całą przyznaną kwotą. Zaliczone będą tylko zakłady postawione, zakończone i rozliczone w okresie aktywności bonusu. Warunku dotyczące kuponów kwalifikujących się do obrotu, to:

  • dla zakładów multi minimalny kurs wynosi 1.8, minimalna liczba zdarzeń do umieszczenia na kuponie to 2, a każdy zakład musi mieć kurs w wysokości co najmniej 1.3
  • dla zakładów systemowych minimalny kurs wynosi 1.5 dla najniższej kombinacji.

Pamiętaj, że do obrotu nie zaliczane są zakłady z oferty Super Mecz.

Kolejną częścią bonusu powitalnego Super Start od legalnego bukmachera Superbet jest Tydzień Bez Ryzyka. Oczywiście, aby go otrzymać, musisz najpierw skorzystać z promocji Bonus od Pierwszego Depozytu. Po aktywacji następnego etapu przez okrągłe 7 dni możesz obstawiać zakłady bukmacherskie z oferty Superbet bez żadnych obaw o przegraną. Jeśli w jakiś sposób Ci się nie powiedzie i pierwsze 7 dni Twojej aktywności u bukmachera zakończysz na minusie, wówczas Superbet zwróci Ci przegrane kwoty na saldo bonusowe do 500 zł! Na przykład:

  • Suma stawek Klienta (obrót) = 1000 zł
  • Suma wygranych = 600 zł
  • Suma podatków od gier = 120 zł
  • Kwota bonusu Tydzień Bez Ryzyka = 1000 zł – 600 zł – 120 zł = 280 zł

Pierwszy tydzień Twojej aktywności zaczyna się od momentu wpłacenia pierwszego depozytu na kwotę minimum 20 zł. Na przykład:

Pierwszy depozyt złożyłeś w poniedziałek 06.07.2020 r. o godzinie 10:00:00, okres rozliczeniowy kończy się w niedzielę o 12.07.2020 o godzinie 23:59:59.

Po otrzymaniu bonusu w ramach promocji Tydzień Bez Ryzyka musisz wykorzystać środki na zakłady przedmeczowe lub zakłady live z oferty Superbet. Tym razem masz na to 14 dni. Wypłata środków bonusowych będzie możliwa po 4-krotnym obrocie całością otrzymanej kwoty. Warunki dotyczące zakładów są takie same, jak w przypadku pierwszej części bonusu, czyli Bonus od Pierwszego Depozytu.

W obu częściach bonusu powitalnego Super Start od legalnego bukmachera Superbet zakłady obstawione ze środków depozytowych oraz stawki ze wszystkich kuponów, w tym także przegranych, będą zaliczane do obrotu bonusem.

Każdy, kto zarejestrował konto w Superbet, w ramach Super Start może otrzymać także darmowy zakład do wykorzystania w dowolnym punkcie naziemnym Superbet na terenie całej Polski. Wystarczy użyć kodu otrzymanego od pracownika lokalu bukmachera podczas wypełnienia formularza rejestracyjnego w polu Czy posiadasz numer punktu Superbet? Następnie aktywujesz swoje konto, klikając w specjalny link aktywacyjny wysłany na adres email podany podczas procesu rejestracji. Potwierdzasz chęć otrzymania bonusu powitalnego po pierwszym logowaniu na stronie Superbet oraz wyrażasz chęć otrzymania informacji o ofertach tego legalnego bukmachera. Ostatnim warunkiem jest wpłata jednego lub kilku depozytów o minimalnej wartości 50 zł.

Nasza opinia o bonusie powitalnym Super Start

Super Start to naprawdę ciekawa propozycja powitalna dla graczy, którzy chcą dołączyć do legalnego bukmachera Superbet. Super Start to tak naprawdę kilka korzyści. Bonus od Pierwszego Depozytu otrzymujesz już za samą pierwszą wpłatę. Wystarczy 50 zł, by otrzymać drugie tyle od Superbet na saldo bonusowe. Jednokrotny obrót całą kwotą jest bardzo łatwy do spełnienia i nie powinien sprawić Ci żadnego kłopotu, nawet, jeśli jesteś początkującym typerem. Zwłaszcza, że minimalne warunki dotyczące zakładów są bardzo przystępne.

Druga część bonusu powitalnego Super Start, czyli Tydzień Bez Ryzyka to bardzo ciekawa promocja. Możesz przez cały tydzień obstawiać dowolne zakłady i nie martwić się o utratę środków. W razie przegranej otrzymujesz zwrot aż do 500 zł! Aby wypłacić tę kwotę, musisz dokonać już 4-krotnego obrotu, ale wymagania odnośnie zakładów są takie same. Darmowy zakład do wykorzystania w punktach stacjonarnych legalnego bukmachera Superbet to już łatwizna. Wystarczy spełnić wyżej wymienione warunki, by zyskać możliwość obstawienia kuponu za środki bonusowe.

Trzeba przyznać, że Superbet przygotował naprawdę ciekawy bonus powitalny. Super Start to bonus godny polecenia, jak najbardziej warto z niego skorzystać i pozytywnie zacząć przygodę z tym bukmacherem.

Bonus Superbet 550 zł

Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.