Bonus startowy w Totolotek 1000 PLN

ocena darmowa-kasa.pl 4/6
Bonus startowy w Totolotek 1000 PLN

Totolotek to najstarszy i najbardziej wiarygodny polski bukmacher. Istnieje na rynku zakładów bukmacherskich od 25 lat.

Dla nowych graczy Totolotek przygotował specjalną ofertę powitalną: 100% bonus aż do 1000 PLN i dodatkowo 20 PLN w postaci freebetu bez depozytu. Wpłacając 1000 PLN można zyskać 1020 PLN w bonusie startowym.

Jak odebrać bonus w Totolotek?

  1. Przejdź na serwis totolotek.pl i zarejestruj się
  2. Dokonaj wpłaty co najmniej 20 PLN. Aby uzyskać maksymalny bonus wpłać 1000 PLN. Wszystkie metody depozytu kwalifikują się do otrzymania bonusu.
  3. Po depozycie  kwota bonusu zostanie automatycznie dopisana do salda bonusowego.
  4. Obstawiaj zakłady, aby móc wypłacić kwotę bonusową należy wykonać obrót (depozyt + bonus) x 4 po kursie minimum @2.00 – do obrotu wliczają się zakłady single jak i akumulacyjne ale kupon zawsze musi zawierać zdarzenie o kursie minimum @2.00.
  5. Czas na wyrobienie obrotu nie jest określony.

Totolotek jest legalnym bukmacherem, posiada licencję Ministra Finansów na oferowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski, zarówno w placówkach naziemnych jak i w internecie.

Oprócz bonusu powitalnego bukmacher Totolotek oferuje typerom również inne bonusy i promocje takie jak Gram Grubo dzięki której można zwiększyć wygraną aż od 12%, bonus Ako dzięki którego można podwyższyć stawkę zawartego zakładu aż do 20 PLN oraz świetną promocję Totolotek reload pozwalającą zyskać 100 PLN miesięcznie (depozyt 1000 PLN bonus 100 PLN).

Bonus startowy w Totolotek 1000 PLN

Legalni bukmacherzy, Promocje bukmacherskie

, , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (5 głosów, ocena: 5,00)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.