Bonus urodzinowy forBET

Znakomita wiadomość dla wszystkich klientów legalnego bukmachera forBET.

Aby skorzystać z tej promocji wystarczy posiadać aktywne konto gracza w tym serwisie, zaś w dniu Twojego święta otrzymasz bonus urodzinowy forBET o wartości 20 zł. 

Spis treści

Bonus urodzinowy forBET – darmowe środki od legalnego bukmachera

Legalni bukmacherzy w naszym kraju prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych promocji, zarówno dla nowych, jak i stałych graczy.

O ile promocje od pierwszego depozytu oraz cashback bonus nie nikim nie robią już większego wrażenia, gdyż oferuje je prawie każdy serwis w Polsce, tak bukmacher forBET poszedł o krok dalej i proponuje swoim klientom darmowe środki w dniu ich urodzin. Oto zasady otrzymania bonusu urodzinowego forBET. 

Zgarnij darmowy bonus urodzinowy forBET

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Aby mieć szansę na darmowy bonus urodzinowy forBET 20zł wystarczy posiadać aktywne konto gracza w forBET i w ciągu 3 ostatnich miesięcy wpłacić depozyt u tego bukmachera, a następnie dokonać obrotu 1x. Darmowe środki pojawią się na koncie gracza automatycznie w dniu jego urodzin.

To nie jedyny sposób, aby zgarnąć bonus urodzinowy forBET. Z promocji mogą skorzystać również typerzy, którzy tyle co zarejestrowali nowe konto gracza na stronie tego bukmachera. Warunkiem jest dołączenie do grona klientów bukmachera forBET 7 dni przed lub 7 dni po dacie swoich urodzin.

Gracze, którzy zarejestrowali konto gracza po swoich urodzinach, a chcą otrzymać bonus urodzinowy forBET powinni powiadomić o tym fakcie bukmachera poprzez adres mailowy promocje@iforbet.pl. 

Jak wypłacić bonus urodzinowy forBET?

Bonus urodzinowy forBET 20 zł będzie się pojawiał na koncie graczy codziennie, z wyłączeniem weekendów. Zła wiadomość jest taka, że zanim będzie można go wypłacić należy najpierw dokonać obrotu darmowymi środkami.

Zasady obrotu są następujące. Bonus urodzinowy forBET należy obrócić 2x po kursie min. 2.00 (a jeśli będą to wielokrotne kupony AKO, wówczas kurs min. żadnego typu na kuponie nie powinien być niższy od 1.20). Czas na wykonanie obrotu to maksymalnie 14 dni, zaś z obrotu wyłączone są zakłady systemowe, sporty wirtualne oraz gry karciane.

forBET zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.