Bonus za przegrane kupony od bukmachera Betfan

W tym tygodniu poznamy finalistów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Obstawiaj te wydarzenia na stronie legalnego bukmachera Betfan, a jeśli zabraknie Ci szczęścia i Twój kupon okaże się nietrafiony, wówczas otrzymasz darmowy bonus równy stawce zainwestowanej w przegrany kupon. 

Sprawdź szczegóły promocji i obstawiaj Ligę Mistrzów bez ryzyka na aplikacji mobilnej bukmachera Betfan. 

Spis treści

Czas rewanżów w europejskich pucharach

Przed nami decydujące rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Na placu boju pozostało osiem ekip, natomiast w tym tygodniu poznamy skład finałów obu tych rozgrywek.

Z tej okazji znakomita promocja czeka na każdego klienta Betfan, który pobierze i zainstaluje darmową aplikację mobilną od tego bukmachera. Zasady bonusu są bajecznie proste i nikt z Was nie będzie miał żadnych problemów ze zgarnięciem darmowych środków.

Przegrałeś kupon? Odbierz bonus od Betfan. 

Do promocji kwalifikują się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 3 zdarzeniami na kuponie i kursem min. każdego z nich 1.20. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 99 zł lub 299 zł i przynajmniej 1 typ na kuponie musi dotyczyć dowolnego meczu Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.

Pamiętaj, że w promocji udział biorą wyłącznie kupony postawione w dniach 4-6 maj za pomocą aplikacji mobilnej bukmachera Betfan. 

Jeśli zabraknie Ci szczęścia i okaże się, że kupon jest przegrany z powodu 1 niecelnego typu, wówczas bukmacher Betfan w ciągu 48 godzin zwróci Ci stawkę, zaś na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus 99 zł lub 299 zł. 

Jak wypłacić bonus Betfan?

Każdy klient tego legalnego bukmachera może w ramach tej promocji zgarnąć tylko 1 bonus Betfan. W sytuacji gdyby do promocji kwalifikowało się więcej kuponów, wówczas bukmacher weźmie pod uwagę ten, który gracz obstawił najwcześniej.

Bonus wymaga obrotu 1x, zanim będzie mógł zostać wypłacony. Do obrotu bonusem Betfan kwalifikować będą się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 3 typami na kuponie i kursem łącznym nie niższym od 3.80.

Ważny szczegół regulaminu promocji jest taki, że cały bonus musi zostać zainwestowany w jeden kupon. To oznacza, że jeśli gracz otrzyma maksymalny bonus 299 zł, to dokładnie tyle powinna wynieść stawka wielokrotnego kuponu AKO w momencie obrotu bonusem.

Betfan zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

, ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.