Bonusy legalnych bukmacherów na finał Euro 2021

W niedzielę 11 lipca o godzinie 21:00 na londyńskim stadionie Wembley poznamy triumfatora Euro 2021. O złoto zagrają Włosi i Anglicy, zaś znakomita oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronach legalnych bukmacherów w Polsce.

My natomiast postanowiliśmy sprawdzić promocje organizowane przez bukmacherów z licencją na mecz Włochy – Anglia. Jakie są najlepsze bonusy na finał Euro 2021? Przekonajmy się. 

Spis treści

Bukmacher Betfan podwaja wygrane na finał Euro 2021

Ciekawy bonus na finał Euro 2021 proponuje legalny bukmacher Betfan. Aby mieć szansę na darmowe środki bonusowe należy zalogować się na swoje konto w tym serwisie i postawić wielokrotny kupon AKO z min. dwoma selekcjami – jeden typ to powinien być zakład Bet Bulider dotyczący meczu Włochy – Anglia z kursem min. 5.00 (np. wygrana Włochów i poniżej 2,5 goli w meczu), zaś pozostałe selekcje na kuponie są dowolne.

Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 88 zł. Jeśli wszystkie typy na kuponie będą poprawne, wówczas Betfan podwoi Twoją wygraną i podaruje Ci darmowy bonus. Maksymalna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia w ramach tej promocji to aż 500 zł. Przykładowo, jeśli wygrana na kuponie będzie wynosiła 648 zł, wówczas 648 zł pojawi się na Twoim saldzie gotówkowym, zaś poza tym otrzymasz bonus 500 zł. 

Bonus Betfan wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z 3 lub więcej selekcjami i kursem min. 3.80. Każdy gracz może zgłosić do promocji dowolną liczbę kuponów, jednak w ramach tej promocji może zgarnąć tylko jeden bonus o maksymalnej wartości 500 zł.

Gwarantowany bonus 50 zł od Fortuny na finały Euro 2021

Promocja na mecz Włochy – Anglia czeka również na wszystkich klientów legalnego bukmachera Fortuna. Jej zasady są bajecznie proste. Zaloguj się na swoje konto gracza w tym serwisie i za co najmniej 50 zł postaw przedmeczowy kupon SOLO lub AKO, na którym przynajmniej 1 selekcja to będzie Obie drużyny strzelą/Ponad 2,5 goli w finale Euro 2021.

Jeśli taki scenariusz się potwierdzi, wówczas gracz wygrywa podwójnie! Po pierwsze na jego koncie pojawią się rzecz jasna środki wynikające ze zwycięskiego kuponu, zaś po drugie otrzyma również gwarantowany Fortuna bonus 50 zł, który na jego koncie pojawi się jako punkty lojalnościowe Fortuna Klub Plus. Darmowe środki bonusowe można w ciągu 7 dni wykorzystać na dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna, zaś cza na ich wykorzystanie to 7 dni.

500 zł do zgarnięcia w promocji na finał Euro 2021 od bukmachera STS

Aż 500 zł darmowych środków można zgarnąć w najnowszej promocji od bukmachera STS, która jest dedykowana specjalnie pod finałowy mecz Euro 2021 Włochy – Anglia. Jedyne o czym należy pamiętać to żeby do niej dołączyć należy kliknąć button WEŹ UDZIAŁ tuż po zalogowaniu się na swoim koncie gracza u bukmachera STS.

Następnie za co najmniej 15 zł postaw dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym przynajmniej jedna selekcja będzie dotyczyła dokładnego wyniku w meczu Włochy – Anglia (np. 1:1). Jeśli będziesz miał rację, wówczas poza wygraną wynikającą ze zwycięskiego kuponu STS podaruje Ci także specjalny bonus, zaś wartość darmowych środków wyniesie 5-krotność stawki, za jaką zagrałeś wcześniejszy kupon.

Najwyższy bonus STS jaki możesz otrzymać w ramach tej promocji to aż 500 zł, zaś zanim będziesz mógł go wypłacić musisz najpierw dokonać obrotu 3x, zaś do obrotu zaliczane będą wyłącznie zwycięskie kupony z kursem min. 1.91.

Bonus powitalny od Superbet na finał Euro 2021

Promocję na finał Euro 2021 przygotował również legalny bukmacher Superbet, z tym że w jego przypadku jest to powitalny bonus dla nowych graczy. Jego zasady są bajecznie proste. Wystarczy zarejestrować nowe konto w serwisie Superbet i wpłacić pierwszy depozyt min. 50 zł, a następnie na pierwszym kuponie u tego bukmachera za maksymalnie 10 zł obstawić wygraną Włochów lub Anglików w finałowym meczu turnieju.

Jeśli typ gracza będzie prawidłowy, wówczas bukmacher rozliczy jego kupon po promocyjnym kursie 20.00, zaś nadwyżka na kuponie (w zależności od aktualnego kursu będzie to ok. 180 zł) zostanie wypłacona graczowi na saldo bonusowe.

Bonus Superbet wymaga obrotu 3x zanim będzie mógł zostać wypłacony na konto bankowe. Do obrotu zaliczne są wyłącznie pojedyncze zakłady SOLO z kursem min. 1.80, a także wielokrotne kupony AKO z min. kursem łącznym 1.80 oraz kursem min. każdej selekcji 1.30.

Bonus 250 zł na finał Euro 2021 od bukmachera forBET

Legalny bukmacher forBET nie byłby sobą, gdyby nie zaproponował swoim klientom atrakcyjnej promocji na finałowy mecz Euro 2021 Włochy – Anglia. Regulamin bonusu forBET jest bajecznie prosty. Wystarczy w niedzielę 11 lipca zalogować się na swoje konto gracza w forBET, a następnie dokonać drugiego, trzeciego lub każdego kolejnego depozytu na swoje konto gracza u tego bukmachera na kwotę min. 20 zł.

Bukmacher przyzna graczowi bonus 50% do wpłaty aż do 250 zł, natomiast żeby go odblokować należy najpierw obrócić wpłacony depozyt 1x na kuponie z kursem min. 2.00. Aby zgarnąć maksymalną kwotę darmowych środków bonusowych od forBET należy wpłacić depozyt min. 500 zł.

Kiedy już bonus 250 zł pojawi się na koncie gracza wymaga on obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich 1.40. Gracz ma na dokonanie obrotu nie więcej niż 2 dni.

STS zwraca kasę za przegrane kupony na finał Euro 2021

Innego rodzaju bonus na ostatni mecz Mistrzostw Europy przygotował dla swoich klientów legalny bukmacher STS. Aby mieć szansę na darmowe środki bonusowe należy zalogować się na swoje konto gracza i zapisać się do wzięcia udziału w promocji klikając button WEŹ UDZIAŁ, a następnie postawić dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym co najmniej jeden typ będzie dotyczył finału Euro 2021 i będzie zakładem na żywo.

Jeśli graczowi zabraknie szczęścia i jego kupon okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci mu połowę stawki, zaś na jego koncie pojawi się bonus STS aż do 100 zł (aby otrzymać taki bonus należy zagrać kupon za co najmniej 200 zł). STS bonus wymaga obrotu 3x, zaś do obrotu zaliczane będą wyłącznie trafione kupony, na których kurs min. wyniesie co najmniej 1.91.

Betfan zakłady bukmacherskie, Fortuna zakłady bukmacherskie, STS zakłady bukmacherskie

, , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103