Bonusy od legalnych bukmacherów na finał Ligi Mistrzów

Już dziś wieczorem poznamy triumfatora tegorocznej edycji Champions League. Z tej okazji na stronach polskich bukmacherów czeka na graczy nie tylko bogata oferta zakładów, ale i sporo promocji. 

Jakie bonusy czekają na klientów poszczególnych legalnych bukmacherów w naszym kraju? Gdzie można zgarnąć najwięcej darmowych środków? Przekonajmy się!

Spis treści

Cashback bonus 100 zł od bukmachera Fortuna

Jak zwykle na wysokości zadania stanął legalny bukmacher Fortuna, który zaproponował swoim klientom nie tylko bogatą ofertę zakładów i sporo ciekawych kursów na mecz Manchester City vs Chelsea Londyn, ale i bardzo atrakcyjny bonus dedykowany specjalnie pod to spotkanie.

Bonus Fortuna nazywa się ANGIELSKA ROBOTA i dotyczy wielokrotnych kuponów AKO postawionych w sobotę 29 maja, na których znajdą się co najmniej 4 typy na żywo. Stawka takiego kuponu powinna wynieść min. 200 zł, a jeśli cały kupon okaże się przegrany w powodu tylko 1 niecelnego typu, wówczas gracz otrzyma cashback bonus o wartości 100 zł. 

Fortuna bonus pojawi się na koncie gracza jako lojalnościowe punkty Fortuna Klub Plus, które następnie można zamienić na darmowy bonus. Więcej informacji o tym bonusie znajduje się na stronie legalnego bukmachera Fortuna.

Bonus 100 zł od bukmachera forBET

Na darmowe środki z okazji finałowego starcia w Champions League mogą również liczyć klienci legalnego bukmachera forBET. Aby skorzystać z tej promocji nie ma potrzeby, aby wykorzystywać kod promocyjny forBET, lecz mogą do niej dołączyć wszyscy gracze posiadający aktywne konto na stronie tego bukmachera. 

Aby zgarnąć darmowy forBET bonus należy w sobotę 29 maja zalogować się na swoje konto gracza u tego legalnego bukmachera i wpłacić depozyt min. 20 zł. Automatycznie po spełnieniu tego warunku na koncie gracza pojawi się bonus 50% od wpłaty, zaś maksymalna kwota darmowych środków to w tym przypadku 100 zł. Bonus wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami i kursem min. każdego z nich na poziomie 1.40.

Betfan zwraca środki za przegrane kupony na finał Ligi Mistrzów

Na bardzo ciekawą promocję mogą również liczyć klienci legalnego bukmachera Betfan. Jest ona o tyle atrakcyjna z punktu widzenia gracza, że w przypadku porażki na kuponie dotyczącym finałowego starcia w Lidze Mistrzów pomiędzy Manchesterem City oraz Chelsea całość stawki pojawi się z powrotem na jego koncie. Oto szczegóły promocji Betfan.

Postaw dowolny kupon z oferty zakładów Betfan, SOLO lub AKO, na którym przynajmniej 1 typ dotyczy finałowego meczu Champions League i jego kurs nie jest niższy od 1.85 (jeśli dodasz również inne zdarzenia, to ich kurs min. musi wynieść co najmniej 1.40). Stawka kuponu musi wynieść DOKŁADNIE 59 lub 199 lub 299 zł. 

Jeśli okaże się, że Twój kupon jest przegrany z powodu nietrafionego typu na finałowy mecz Man City vs Chelsea, wówczas całość zainwestowanej stawki pojawi się z powrotem na Twoim koncie gracza, zaś maksymalny cashback bonus Betfan to aż 299 zł. 

Bonusu nie można rzecz jasna od razu wypłacić. Darmowe środki wymagają obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami i min. kursem łącznym na kuponie 3.80. Czas na dokonanie obrotu bonusem Betfan to nie więcej niż 7 dni.

Wytypuj triumfatora Ligi Mistrzów w Superbet i pomnóż swoją stawkę po kursie 30.00!!!

Nietypowa, aczkolwiek bardzo ciekawa promocja znajduje się również na stronie legalnego bukmachera Superbet. Wziąć udział może w niej każdy klient tego serwisu, który ma za sobą depozyt u tego bukmachera na kwotę min. 50 zł. 

Jeśli tak, to wystarczy, że za nie mniej niż 10 zł wytypuje zespół, który będzie górą finałowego meczu Champions League w regulaminowym czasie 90 minut gry. Jeśli będzie miał rację i jego typ okaże się prawidłowy, wówczas bukmacher rozliczy jego kupon po kursie 30.00, zaś nadwyżka zostanie mu wypłacona w formie darmowych środków bonusowych. 

Wartość jaką będzie miał bonus Superbet będzie uzależniona od tego, ile będzie wynosił standardowy kurs na zwycięstwo Manchesteru City lub Chelsea, natomiast w przybliżeniu wyniesie on ok. 270 zł. Superbet bonus wymaga obrotu 3x w ciągu 7 dni, zaś do obrotu zaliczają się pojedyncze zakłady single z kursem min. 1.80 oraz wielokrotne kupony AKO z min. kursem łącznym 1.80 oraz kursem min. każdego typu nie niższym od 1.30. Więcej informacji o tym bonusie znajduje się na stronie legalnego bukmachera Superbet.

Betfan zakłady bukmacherskie, forBET zakłady bukmacherskie, Fortuna zakłady bukmacherskie, Superbet zakłady bukmacherskie

, , , , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103