Bonusy od legalnych bukmacherów na mecz Hiszpania – Polska

Już dziś wieczorem będziemy świadkami meczu o życie w wykonaniu naszej reprezentacji, a mianowicie na stadionie w Sewilli zagramy z Hiszpanią. Czy Polakom uda się zatrzeć fatalne wrażenie z pierwszego meczu przeciwko Słowakom? Przekonamy się za kilkanaście godzin. 

Rzecz jasna to spotkanie jest najważniejszą pozycją oferty na stronie każdego legalnego bukmachera w Polsce, którzy poza doskonałą ofertą zakładów proponują również sporo atrakcyjnych bonusów na mecz Hiszpania – Polska. 

Spis treści

Bonus 50% od depozytu aż do 250 zł od forBET

Ciekawa promocja czeka dziś na każdego stałego gracza u bukmachera forBET. Wystarczy, że zalogujesz się dziś na swoje konto i dokonasz wpłaty min. 20 zł, a następnie odblokujesz forBET bonus obstawiając kupon lub kupony za równowartość wpłaconych środków. Pamiętaj, że na kuponie (kuponach) muszą być co najmniej 2 typy, zaś min. kurs łączny kuponu nie może być niższy od 2.00.

Automatycznie na Twoim koncie gracza w forBET pojawi się darmowy bonus o wartości 50% wpłaconego wcześniej depozytu, natomiast maksymalna kwota bonusu to 250 zł (taką pulę darmowych środków można otrzymać wpłacając 500 zł lub więcej).

Cała kwota otrzymanego bonusu wymaga obrotu 1x na kuponach z co najmniej 3 typami i kursem min. każdej selekcji 1.40. Cały forBET bonus należy obrócić na jednym kuponie!

Zakład bez ryzyka na mecz Hiszpania – Polska od bukmachera Betfan

Równie atrakcyjny bonus czeka na wszystkich klientów legalnego bukmachera Betfan. Wszystko co trzeba zrobić to zalogować się dziś na swoje konto gracza w tym serwisie i postawić wielokrotny kupon AKO z co najmniej 3 typami, natomiast 1 typ musi dotyczyć wygranej Polaków z Hiszpanią. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 59 zł, natomiast łączny kurs kuponu nie może być niższy od 5.50.

Typ dotyczący zwycięstwa Polaków nad Hiszpanią zostanie przez bukmacher z automatu rozliczny jako trafiony i jeśli również pozostałe selekcje okażą się poprawne, wówczas spora wygrana należy do Ciebie.

Bonus 50% od depozytu aż do 100 zł od STS

Na darmowe środki mogą dzisiaj również liczyć klienci bukmachera STS. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza w tym serwisie, a następnie zapisać się do promocji klikając button WEŹ UDZIAŁ. 

Wystarczy, że gracz wpłaci dziś depozyt min. 50 zł na swoje konto w STS i postawi dowolny kupon AKO z min. 2 typami i min. kursem łącznym całego kuponu 1.85. Ważne, aby jedno zdarzenie na kuponie dotyczyło zakładu 1X2 w meczu Hiszpania – Polska.

Niezależnie od tego, czy kupon okaże się trafiony czy też nie bukmacher podaruje graczowi bonus 50% od depozytu, natomiast maksymalna kwota bonusu to 100 zł. Bonus STS wymaga obrotu 3x, natomiast zaliczają się do niego wyłącznie wygrane kupony z kursem min. 1.91.

Gwarantowany bonus 50 zł od Fortuny za gola Polaków

Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść bukmacher Fortuna. Klienci tego serwisu również mogą liczyć na darmowe środki bonusowe z okazji meczu Hiszpania – Polska na Euro 2021.

Wystarczy, że zalogują się na swoje konto gracza i za min. 50 zł postawią dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym przynajmniej jeden typ dotyczy trafienia Polaków w starciu z Hiszpanią.

Jeśli tak się właśnie stanie, wówczas bez względu na pozostałe wyniki na kuponie gracz otrzyma gwarantowany Fortuna bonus 50 zł, zaś darmowe środki pojawią się na jego koncie jako punkty Fortuna Klub Plus.

Betfan zakłady bukmacherskie, forBET zakłady bukmacherskie, Fortuna zakłady bukmacherskie, STS zakłady bukmacherskie

, , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103