Bonusy od legalnych bukmacherów na mecz Polska – Słowacja

Już dziś wieczorem piłkarska Reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz w trakcie Euro 2021. Rywalem Biało-Czerwonych będą Słowacy, zaś oferta zakładów na to spotkanie czeka na Was na stronach legalnych bukmacherów w Polsce. 

Bogata oferta zakładów na mecz Polska – Słowacja to jednak nie jedyne niespodzianki jakie topowe firmy bukmacherskie przygotowały dla swoich klientów. Praktycznie każdy operator proponuje również atrakcyjne bonusy na to spotkanie, zaś my postanowiliśmy je zebrać w jednym miejscu. 

Spis treści

Fortuna zwraca stawkę za przegrane kupony na mecz Polska – Słowacja

Ciekawa promocja na mecz Polska – Słowacja czeka na graczy posiadających aktywne konto gracza na stronie bukmachera Fortuna. Wystarczy, że do poniedziałku do godziny 18:00 zalogują się oni na stronie tego bukmachera i za min. 100 zł obstawią dowolny kupon, na którym przynajmniej jeden typ będzie dotyczył wygranej Polski ze Słowakami. Do promocji kwalifikują się zarówno zakłady SOLO, jak również kupony AKO – ważne aby jedna z selekcji to było zwycięstwo Polaków.

Jeśli wszystkie typy na kuponie będą poprawne, wówczas oczywiście wygrana należy do gracza i bukmacher w mgnieniu oka ją wypłaci. Jeśli jednak Polakom nie uda się wygrać na inaugurację Euro 2021, wówczas niezależnie od pozostałych wyników na kuponie bukmacher Fortuna podaruje Ci cashback bonus 100 zł. Jest to Fortuna bonus gwarantowany, zaś na Twoim koncie gracza pojawi się on w formie punktów Fortuna Klub Plus, które należy wykorzystać w ciągu 7 dni.

Wpłać depozyt w STS i zgarnij Reload Bonus 100 zł

Zasady tej promocji są bajecznie proste. W poniedziałek 14 czerwca do godziny 18:00 zaloguj się na swoje konto gracza u bukmachera STS i potwierdź chęć wzięcia udziału w promocji klikając button WEŹ UDZIAŁ. Następnie dokonaj wpłaty na stronie STS, pamiętając przy okazji, żeby nie było to mniej niż 50 zł i postaw dowolny zakład z oferty bukmachera STS.

W promocji udział wezmą zarówno pojedyncze zakłady SINGLE, jak również wielokrotne kupony AKO. Ważne, aby stawka na kuponie nie była niższa od 50 zł, kurs min. co najmniej 1.86, a przynajmniej jeden typ dotyczył przedmeczowego zakładu na mecz Polska – Słowacja. 

Jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się Reload Bonus o wartości 50% wpłaconego wcześniej depozytu. Maksymalna wartość darmowych środków to 100 zł, natomiast żeby otrzymać taki STS bonus należy wpłacić co najmniej 200 zł. Bonus wymaga obrotu 3x na zwycięskich kuponach z kursem min. 1.91.

Zakład bez ryzyka na triumf Polaków od Betfan

Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mogli przejść włodarze legalnego bukmachera Betfan. Również ten serwis proponuje darmowy bonus Betfan na to spotkanie, zaś jest nim zakład bez ryzyka na zwycięstwo Polaków. Sprawdź szczegóły promocji i zgarnij darmowe środki.

Wszystko co musisz zrobić, to w poniedziałek 14 czerwca zalogować się na swoje konto gracza w Betfan i za dokładnie 99 zł postawić wielokrotny kupon AKO z min. 3 typami i min. kursem łącznym na poziomie 4.00. Na kuponie mogą znaleźć się dowolne wydarzenia z oferty zakładów Betfan, natomiast przynajmniej jedna selekcja musi dotyczyć zwycięstwa Polaków ze Słowacją.

Bukmacher automatycznie rozliczy ten typ jako zwycięski, natomiast jeśli również pozostałe selekcje na kuponie okażą się poprawne, wówczas gracz będzie mógł cieszyć się ze sporej wygranej. Należy jednak pamiętać, że w przypadku każdego gracza do promocji kwalifikuje się tylko jeden kupon!

Najwyższy kurs na wygraną Polaków dla nowych klientów Superbet

Bardzo ciekawa promocja czeka również na nowych klientów legalnego bukmachera Superbet, którzy zdążą się zarejestrować do poniedziałku 14 czerwca do godziny 18:00, a następnie wpłacić pierwszy depozyt co najmniej 50 zł i za nie więcej niż 10 zł obstawić przedmeczowy zakład na wygraną Polaków ze Słowacją. 

Jeśli tak się właśnie stanie, wówczas bukmacher rozliczy taki kupon po kursie 30.00, zaś na koncie gracza pojawi się darmowy Superbet bonus. Bonus musi zostać zaakceptowany w ciągu 3 dni, a następnie gracz musi wykorzystać darmowe środki nie później, niż w ciągu 7 dni. Bonus można wykorzystać na dowolne zakłady z oferty Superbet, pamiętając o kursie min. dla zakładu SOLO na poziomie 1.80 oraz kursie min. każdego typu na wielokrotnym kuponie AKO na poziomie 1.30.

Darmowy bonus za każdego gola Polaków od bukmachera Totolotek

Bardzo przypadła nam do gustu promocja od legalnego bukmachera Totolotek. Jej zasady są bajecznie proste. Wszystko co musisz zrobić to w poniedziałek do godziny 18:00 zalogować się na swoje konto gracza w tym serwisie i za min. 101 zł postawić przedmeczowy zakład Ponad/Poniżej 2,5 goli w meczu Polska – Słowacja. 

Do promocji kwalifikują się zarówno pojedyncze zakłady SOLO, jak również wielokrotne kupony AKO – ważne, aby przynajmniej jedna selekcja dotyczyła ww. zakładu na mecz Polaków. Poza sporą wygraną wynikającą z zawartego zakładu masz również szansę na darmowe środki od bukmachera Totolotek.

Za każdego bowiem gola jakiego w meczu ze Słowacją strzeli Reprezentacja Polski otrzymasz darmowy Totolotek bonus o wartości 50 zł (przykładowo – wygramy 3:1, wówczas na Twoim koncie gracza pojawią się darmowe środki o wartości 150 zł). Darmowy bonus musi zostać obrócony 1x w ciągu 3 dni, zaś do obrotu zaliczają się wyłącznie kupony z kursem min. 2.00.

STS rozdaje bonusy za przegrane zakłady na żywo

Ta promocja z pewnością bardzo przypadnie do gustu graczom, których specjalnością jest obstawianie meczów na żywo. Aby mieć szansę na darmowe środki należy zalogować się na swoje konto gracza u bukmachera STS i potwierdzić chęć skorzystania z promocji poprzez kliknięcie buttonu WEŹ UDZIAŁ. 

Następnie należy postawić dowolny zakład na żywo w trakcie meczu Polska – Słowacja, a jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się cashback bonus STS o wartości 50% zainwestowanej stawki.

Maksymalna kwota bonusu możliwego do zgarnięcia w ramach tej promocji to 100 zł, natomiast zanim gracz będzie mógł wypłacić darmowe środki musi najpierw dokonać obrotu bonusem 3x, zaś do obrotu wliczane są tylko wygrane kupony z kursem min. 1.91.

Betfan zakłady bukmacherskie, Fortuna zakłady bukmacherskie, STS zakłady bukmacherskie, Superbet zakłady bukmacherskie, Totolotek zakłady bukmacherskie

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103