Bonusy od legalnych bukmacherów na mecz Szwecja – Polska

Już dziś wieczorem zagramy ze Szwecją o awans do fazy pucharowej Euro 2021. Jak zwykle bogata oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronach legalnych bukmacherów w Polsce. 

To jednak nie jedyna niespodzianka na jaką mogą liczyć polscy typerzy. Praktycznie każdy szanujący się operator internetowy organizuje atrakcyjne promocje z tej okazji, a my postanowiliśmy zebrać najciekawsze bonusy w jednym miejscu. 

Spis treści

Obstaw zwycięstwo Polski bez ryzyka w forBET

Ciekawa promocja na mecz Szwecja – Polska czeka na wszystkich klientów legalnego bukmachera forBET. Wystarczy, że we środę 23 czerwca zalogują się oni na swoje konto gracza na stronie tego serwisu, a następnie za dokładnie 119 lub 249 zł obstawią zwycięstwo Biało-Czerwonych w meczu ze Szwecją. Do promocji kwalifikują się wyłącznie przedmeczowe kupony SOLO.

Jeśli tak się właśnie stanie, wówczas bukmacher rzecz jasna w mgnieniu oka wypłaci należną Ci wygraną wynikającą z kuponu. Jeśli natomiast Polakom zabraknie szczęścia i nie uda im się pokonać Szwedów, wówczas forBET zwróci Ci całą stawkę, zaś na Twoim koncie gracza pojawi się cashback bonus. 

Darmowy bonus forBET wymaga obrotu 3x, zaś do obrotu zaliczane są wyłącznie wielokrotne kupony AKO z 2 lub więcej typami, kursem min. każdej selekcji 1.20 i min. kursem łącznym całego kuponu 2.00. Czas na dokonanie obrotu to nie więcej, niż 14 dni, zaś po tym terminie darmowe środki przepadną bezpowrotnie.

Każda OKAZJA Szpakowskiego = freebet bonus 5 zł od Betfan

Jeśli ktoś z Was posiada konto gracza u bukmachera Betfan to doskonale wie, że na pomysłowość pracowników tego serwisu zawsze można liczyć! Tak również stało się i tym razem, czego efektem jest najnowsza promocja z okazji meczu Szwecja – Polska. 

Wystarczy, że w środę 23 czerwca zalogujesz się na swoje konto gracza w Betfan, a następnie za dokładnie 89 zł obstawisz dowolny kupon SOLO lub AKO z oferty zakładów bukmachera pamiętając przy okazji, żeby przynajmniej jedna selekcja na kuponie dotyczyła meczu Szwecja – Polska, zaś min. kurs łączny całego kuponu nie był niższy od 2.50.

Po spełnieniu tego warunku otrzymasz darmowe bonusy od Betfan – za każdym razem, kiedy Dariusz Szpakowski użyje słowa OKAZJA podczas komentarza otrzymasz freebet bonus Betfan 5 zł, a za każde użycie słowa WYBORY otrzymasz freebet bonus 1 zł. 

Do promocji kwalifikują się rzecz jasna również odmiany ww. słów, zaś wszystkie bonusy się kumulują.

Obstaw zwycięstwo Polaków i zgarnij gwarantowany bonus 50 zł od Fortuny

Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mogli rzecz jasna przejść analitycy bukmachera Fortuna, którzy oddają w ręce graczy nie tylko bogatą ofertę zakładów, ale również ciekawy bonus na to spotkanie. 

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza na stronie tego bukmachera i do środy do godziny 18:00 za dokładnie 50 zł obstawisz zwycięstwo Polaków bez straty gola. W promocji udział biorą zarówno zakłady SOLO, jak również kupony AKO, ważne aby przynajmniej 1 selekcja dotyczyła wygranej Polski do zera.

Jeśli tak się właśnie stanie, wówczas poza wygraną wynikającą ze zwycięskiego kuponu na Twoim koncie gracza pojawi się również gwarantowany bonus 50 zł. Fortuna bonus otrzymasz jako lojalnościowe punkty Fortuna Klub Plus i musisz je wykorzystać w ciągu 7 dni.

Przegrałeś kupon? STS podaruje Ci bonus 50 zł!

Ciekawa promocja czeka również na klientów legalnego bukmachera STS. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i potwierdzić chęć skorzystania z promocji poprzez kliknięcie buttonu WEŹ UDZIAŁ, a następnie postawić dowolny kupon SOLO lub AKO, na którym przynajmniej 1 selekcja dotyczy meczu Szwecja – Polska. 

Wszystkie typy na kuponie okażą się zwycięskie? Wygrana należy do Ciebie! Zabraknie Ci szczęścia przy którymś z typów? Bukmacher STS zwróci Ci całą stawkę (pomniejszoną o 12% podatek od obrotu) i podaruje Ci cashback bonus aż do 50 zł. 

Darmowy bonus STS wymaga obrotu 3x, natomiast do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony po kursie min. 1.91.

Bonus 50 zł od bukmachera Totolotek za każdego gola Polaków

Trudno o łatwiejszy regulamin, niż ma to miejsce w przypadku promocji na mecz Szwecja – Polska od bukmachera Totolotek. Po prostu zaloguj się na swoje konto gracza w tym serwisie i za min. 101 zł postaw przedmeczowy zakład Over/Under 2,5 goli w tym spotkaniu. 

Wszystko jedno, czy Twoje typowanie okaże się zwycięskie, czy przegrane. Za każdego gola jakiego w meczu ze Szwecją strzelą Polacy bukmacher Totolotek podaruje Ci gwarantowany bonus 50 zł. A zatem, jeśli przykładowo mecz zakończy się wygraną Reprezentacji Polski 4:2, wówczas otrzymasz Totolotek bonus o wartości 200 zł.

Obstaw wygraną Polski bez ryzyka w Betfan

Freebety za OKAZJE Dariusza Szpakowskiego to nie jedyna promocja jaka czeka na klientów bukmachera Betfan z okazji meczu Szwecja – Polska. Bukmacher proponuje również drugi Betfan bonus, w którym płaci za wygraną Polaków bez względu na wynik meczu. 

Wystarczy, że za dokładnie 59 zł postawisz przedmeczowy wielokrotny kupon AKO, na którym umieścisz co najmniej 4 typy, natomiast 1 selekcja będzie dotyczyła wygranej Polski ze Szwecją. Bukmacher automatycznie rozliczy ten typ jako zwycięski, więc jeśli również pozostałe selekcje na kuponie będą prawidłowe, wówczas spora wygrana pojawi się na Twoim koncie gracza w Betfan.

Betfan zakłady bukmacherskie, forBET zakłady bukmacherskie, Fortuna zakłady bukmacherskie, STS zakłady bukmacherskie, Totolotek zakłady bukmacherskie

, , , , , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103