Bonusy w nowoczesnych terminalach Fortuna

Bonusy w nowoczesnych terminalach Fortuna

Tajemnicą nie jest, ze Fortuna jest jednym z przodowników w kontekście punktów stacjonarnych. Bukmacher z Cieszyna rozwija swoją ofertę o nowoczesne terminale i przygotował z tej okazji kilka ciekawych bonusów.

Mimo że zakłady bukmacherskie są coraz bardziej popularne w internecie. Punkty stacjonarne cały czas są w łasce klientów. Wielu z nich odwiedza naziemne siedziby bukmachera i preferuje kupony w formie papieru.

Legalny bukmacher Fortuna posiada  największą na polskim rynku sieć ponad 500 Punktów Przyjmowania Zakładów, zapewniając tym samym zatrudnienie dla ponad 700 pracowników. Niestety posiadanie tak pokaźnej floty generuje koszty, które częściowo trzeba redukować. W tym celu Fortuna jakiś czas temu wprowadziła samoobsługowe terminale.

Nowoczesne maszyny pozwalają na samodzielne typowanie, bez pomocy pracownika punktu. Terminale posiadają dwa duże ekrany. Wszystkie terminale są w pełni przystosowane do oferty, która znajduje się w serwisie internetowym Fortuny. Istnieje także możliwość łączenia zdarzeń z różnych produktów na jednym kuponie.

Bonusy w terminalach bezobsługowych Fortuna

Fortuna zachęca swoich klientów do użytkowania w samoobsługowych terminalach, wprowadzając bonusy oraz promocje. Każdy klient, który skorzysta z tej usługi może liczyć na cykliczne bonusy w postaci Happy Hours oraz atrakcyjnych bonusów w postaci dodatkowego mnożnika do kursu AKO.

 

 

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.