Bukmacher Betfan płaci za gole Lewego!

Już w najbliższą sobotę Robert Lewandowski postara się zdobyć swojego gola numer 300 w niemieckiej Bundeslidze. Z tej okazji specjalną promocję dla wszystkich swoich klientów przygotował legalny bukmacher Betfan. 

Sprawdź warunki promocji i wejdź do gry o darmowe środki, a już w poniedziałek na Twoim koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus aż do 300 zł. 

Spis treści

Lewy walczy o rekord – oferta zakładów Betfan

Przed nami 3. seria gier w niemieckiej Bundeslidze. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że ta kolejka może okazać się naprawdę wyjątkowa dla Roberta Lewandowskiego. Polskiemu asowi Bayernu brakuje tylko 2 trafienia do liczby 300 goli na boiskach Bundesligi i niewykluczone, że Lewy dobije do tej granicy już podczas sobotniego meczu przeciwko Herthcie Berlin.

Jak zwykle obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść bukmacher Betfan, który proponuje swoim klientom nie tylko szeroką ofertę zakładów na to spotkanie, ale również specjalną promocję. Poznaj regulamin najnowszego bonusu od Betfan, a będziesz miał szansę na atrakcyjny bonus.

Obstaw gole Lewego i zgarnij bonus 300 zł od Betfan!

Zasady tej promocji są szalenie proste. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera Betfan, a następnie do soboty 28 sierpnia do godziny 18:30 za dokładnie 89 zł postawić wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się co najmniej 3 selekcje, zaś przynajmniej 1 z nich będzie dotyczyła dwóch trafień Lewego w sobotnim meczu z Herthą.

Automatycznie po spełnieniu tego warunku, niezależnie od tego, czy Lewy strzeli 0 czy 5 goli, a także czy pozostałe selekcje na kuponie okażą się poprawne, każdy gracz który postawi taki kupon otrzyma reload bonus 100% od kolejnego depozytu. 

Wystarczy, że w poniedziałek 30 sierpnia zasili swoje konto gracza w Betfan kwotą min. 50 zł, a automatycznie wartość depozytu zostanie podwojona aż do 300 zł. Aby odblokować bonus należy dokonać obrotu depozytem 1x po kursie min. 2.50 (kupony SOLO lub AKO).

Darmowych środków wciąż nie można wypłacić, lecz trzeba dokonać obrotu bonusem 1x, obstawiając za CAŁĄ KWOTĘ wielokrotny kupon AKO z min. 3 typami i kursem min. 3.80. Czas na obrót bonusem Betfan to maksymalnie 24 godziny.

Dwa bonusy na start dla nowych klientów bukmachera Betfan

Atrakcyjny pakiet promocyjny czeka na każdego nowego klienta Betfan. Wystarczy zarejestrować konto i wpisać nasz specjalny Betfan kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a automatycznie na koncie gracza pojawią się dwie promocje na start:

  • Zakład bez ryzyka na pierwszym kuponie 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł

Po więcej informacji na temat wszystkich bonusów i promocji należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera Betfan.

Betfan zakłady bukmacherskie

,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103