Bukmacher Betfan rozdaje darmowe bonusy na siatkarską Ligę Narodów

Ciąg dalszy emocji związanych z siatkarską Ligą Narodów. W czwartek, piątek oraz sobotę Polacy rozegrają kolejne mecze w tym turnieju i powalczą o kolejne punkty. 

Z tej okazji znakomita promocja czeka na każdego klienta legalnego bukmachera Betfan. Obstawiaj mecze Ligi Narodów i zgarniaj darmowe freebety!

Spis treści

Gra Liga Narodów – obstawiaj w Betfan

Najlepsze reprezentacje świata nie zwalniają tempa! W ten weekend będziemy świadkami kolejnych emocji związanych z siatkarską Ligą Narodów, zaś pełna oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan.

Obstaw czwartkowy mecz Biało-Czerwonych z Australią, piątkowe starcie z USA oraz sobotnie spotkanie z Rosją, a niezależnie od wyników na kuponach będziesz miał szansę na darmowe bonusy. Oto szczegóły najnowszej promocji bukmachera Betfan. 

Obstawiaj Ligę Narodów i zgarniaj darmowe bonusy

Zasady tego bonusu Betfan są bajecznie proste. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza na stronie tego bukmachera i w czwartek, piątek lub sobotę obstawisz 2 różne kupony dotyczące zmagań w siatkarskiej Lidze Narodów. 

Do promocji kwalifikują się zarówno kupony SOLO, jak i AKO, ważne żeby kurs min. nie był niższy od 2.50. Stawka na kuponie powinna wynieść 49 lub 99 zł. 

Niezależnie od tego, czy Twoje kupony będą wygrane czy przegrane otrzymasz freebet bonus o wartości stawki, jaką zainwestowałeś we wcześniejsze kupony. 

Ten sam proces możesz powtórzyć w każdy z trzech promocyjnych dni, a zatem zakładając, że codziennie postawisz po dwa różne kupony warte 99 zł każdy, wówczas na Twoim kuponie pojawią się trzy darmowe freebety po 99 zł, czyli łączna pula darmowych środków bonusowych wyniesie aż 297 zł!!!

Nie masz konta w Betfan? Dołącz i zgarnij dwa bonusy na start!

A co z graczami, którzy ciągle nie mają konta w Betfan? Czy ominie ich tak atrakcyjny bonus? Oczywiście, że nie! Wystarczy, że poświęcą kilka minut na rejestrację konta gracza na stronie tego bukmachera, a po chwili będą mieli dostęp do szerokiej oferty zakładów i atrakcyjnego bonusu na Ligę Narodów siatkarzy.

Mało tego! Każdy gracz, który w momencie rejestracji wpisze nasz Betfan kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza otrzyma również solidny pakiet powitalny składający się z dwóch bonusów na start:

  • Cashback bonus Betfan 600 zł za pierwszy przegrany kupon
  • Bonus 100% od drugiego depozytu aż do 1000 zł

Po więcej informacji o tych bonusach powitalnych i pozostałych promocjach dla stałych graczy należy odwiedzić stronę legalnego bukmachera Betfan.

Betfan zakłady bukmacherskie

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103