Bukmacher forBET rozdaje darmowe bonusy na Ligę Mistrzów

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera forBET i zgarnij darmowe środki bonusowe za zakłady dotyczące futbolu w najlepszym wydaniu. 

Promocją objęte zostaną mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Pucharu Polski, zaś aby zgarnąć darmowy bonus należy spełnić kilka prostych warunków promocji. 

Grają europejskie puchary oraz Puchar Polski

Za nami przerwa reprezentacyjna, zaś przed nami wznowienie rywalizacji klubowej. W tym tygodniu odbędą się ćwierćfinały Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, a także pierwsze mecze półfinałowe Pucharu Polski. 

Oferta zakładów od najlepszych legalnych bukmacherów internetowych pęka w szwach i możemy mieć pewność, że na brak emocji nie będziemy musieli narzekać. Podwójne powody do radości mają klienci legalnego bukmachera forBET, który przygotował dla swoich klientów specjalną promocję na tę okazję.

Bonus MaxiZysk od legalnego bukmachera forBET

Zasady tej promocji są bajecznie proste. W dniach 6-8 kwiecień zaloguj się na swoje konto gracza w forBET i wpłać depozyt min. 20 zł, a otrzymasz mnożnik na bonus aż do 200 zł.

Obstaw wielokrotny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami z Ligi Mistrzów/Ligi Europy i/lub Pucharu Polski, a w momencie, jeśli wszystkie Twoje typy okażą się poprawne bukmacher podwoi Twój zysk na kuponie aż do 2279 zł. 

Do promocji kwalifikują się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i typy na żywo.

Jak wypłacić bonus w forBET?

Nawet jeśli Twój kupon w forBET okaże się zwycięski to nie możesz od razu wypłacić wygranej. Darmowe środki wymagają obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego typu na poziomie 1.40. 

Na dokonanie obrotu bonusem gracz ma 3 dni, zaś z promocji wykluczone są zakłady długoterminowe oraz kupony Combo Expert.

forBET zakłady bukmacherskie

, ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...