Bukmacher Fortuna przedłuża umowę z PZN

Bukmacher Fortuna przedłuża umowę z PZN

Polski, legalny bukmacher Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie przedłużył umowę sponsorską z Polskim Związkiem Narciarskim. 

Fortuna kontynuuje współpracę z PZN

Obie strony rozpoczęły współpracę w 2018 roku, Polski Związek Narciarski poszukiwał jednego z głównych sponsorów i zdecydował się na ofertę Fortuny. Bukmacher otrzymał możliwość używania wizerunków polskich skoczków przy reklamowaniu swojej oferty. Logo oraz wszelkie emblematy Fortuny są obecne razem ze skoczkami w trakcie trwania zimowego Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Fortuna otrzymuje również możliwość reklamy w trakcie konkursów Pucharu Świata w Zakopanem oraz Wiśle. Bukmacher otrzymuje do dyspozycji wiele powierzchni reklamowych dostępnych wokół skoczni.

Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie przyznał, że podpisanie nowej umowy było oczywistością. Bukmacher jest bardzo zadowolony z trwającej współpracy, bowiem przynosi ona zamierzone korzyści. Polscy zawodnicy są elitą wśród skoczków i zajmują najwyższe lokaty w zawodach Pucharu Świata oraz rangi mistrzowskiej. Komarczuk przyznał również, że zakłady na skoki narciarskie stały się bardzo popularne w ofercie Fortuny.

Zadowolenia nie kryje również Apoloniusz Tajner, obecny prezes PZN. Były trener polskiej kadry i ojciec sukcesów Adama Małysza chwali pod każdym względem obecnego, głównego sponsora związku i zaznacza, jak ważna w tych czasach jest stabilizacja. Zgodził się z Komarczukiem, że podpisana umowa przynosi korzyści dla obu stron.

Fortuna chętnie wspiera polski sport

Jeden z największych, polskich bukmacherów jest aktywny na polu marketingu sportowego. Fortuna jest sponsorem tytularnym piłkarskiej pierwszej ligi oraz Pucharu Polski. Jest również oficjalnym sponsorem Legii Warszawa, Radomiaka Radom, Miedzi Legnica oraz Stomilu Olsztyn. Od niedawna bukmacher nawiązał również współpracę z KSW, jedną z największych organizacji sztuk walki w Europie.

Fortuna zakłady bukmacherskie, Legalni bukmacherzy

,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.