Bukmacher Fortuna rozdaje darmowe bonusy na KSW 60

Już w najbliższą sobotę 24 kwietnia olbrzymie emocje czekają na fanów sportów walki w najlepszym wydaniu. Przed nami bowiem 60 gala Federacji KSW, której głównym sponsorem jest legalny bukmacher Fortuna

Z tej okazji spora niespodzianka czeka na każdego klienta Fortuny. Poza znakomitą ofertą zakładów na to wydarzenie bukmacher proponuje również darmowy bonus – zakład bez ryzyka 100 zł. Sprawdź regulamin najnowszej promocji od bukmachera Fortuna. 

Spis treści

Obstawiaj galę KSW 60 u bukmachera Fortuna

Przed nami gala mieszanych sztuk walki, czyli KSW 60. Patronem imprezy będzie oficjalny sponsor Federacji KSW, czyli legalny bukmacher Fortuna.

Nie może zatem dziwić fakt, że na stronie tego bukmachera już dziś na każdego z Was czeka nie tylko znakomita oferta zakładów na to wydarzenie, ale i bardzo atrakcyjny bonus dla każdego z klientów Fortuny, którzy zdecydują się obstawić galę KSW 60.

Szczególnie interesująco zapowiadają się walki z udziałem Izu Ugonoha oraz Tomasza Narkuna, natomiast kursy na wszystkie walki wieczoru ma dla Was bukmacher Fortuna.

Darmowy bonus 100 zł od Fortuny na KSW 60

Każdy klient bukmachera Fortuna, który zdecyduje się obstawić sobotnią galę KSW 60 będzie miał szansę nie tylko na sporą wygraną dzięki najlepszym kursom dostępnym na rynku, ale również zgarnie darmowy bonus bez względu na wyniki na kuponie. 

Aby otrzymać darmowy bonus 100 zł wystarczy w sobotę 24 kwietnia obstawić dowolny kupon za min. 200 zł i z kursem min. 2.00, na którym przynajmniej jedno zdarzenie dotyczy KSW 60. Może to być kupon solo, a może być wielokrotny kupon AKO – ważne, aby min. kurs nie był niższy od 2.00.

Niezależnie od tego, czy kupon okaże się zwycięski czy też nie, na koncie gracza automatycznie pojawi się darmowy Fortuna bonus – zakład bez ryzyka 100 zł.

Nie masz konta w Fortunie? Wykorzystaj nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ i zgarnij atrakcyjny Fortuna bonus powitalny.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka w Fortunie?

Spełniając warunki promocji Pewniak na KSW 60 od bukmachera Fortuna na koncie gracza pojawi się bonus – klasyczny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. 

Każdy klient Fortuny może otrzymać w ramach tej promocji jeden taki bonus, zaś gracz na jego wykorzystanie ma nie więcej niż 24 godziny.

Bonus pojawi się na koncie gracza jako punkty FKP i można wykorzystać go na dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera Fortuna (wszystko jedno – przedmeczowe lub na żywo).

Fortuna zakłady bukmacherskie

, , , , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103