Bukmacher internetowy czy naziemny?

Bukmacher internetowy czy naziemny?

Sts czy Fortuna? Toto-mix czy TOTALbet? Z pewnością nie jeden z Was zadaje sobie pytanie którego bukmachera wybrać? Bukmachera naziemnego czy bukmachera online?

Zdania wśród graczy są podzielone. Chciałbym rozwiać wątpliwości i przekonać wszystkich grających w naziemnych punktach do zmiany upodobań i przeniesienia się do internetowych serwisów bukmacherskich.

Większość graczy, jeśli nie każdy, swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi zaczynał przy zatłoczonych okienkach punktów naziemnych STS. Miejsca takie niezmiennie przywołują wspomnienia niesamowitego bukmacherskiego klimatu, zapachu pieniędzy oraz widoku starych wyjadaczy. Sentyment pozostaje. Ale… trzeba sobie w końcu zadać pytanie: „Czy gram u bukmachera tylko dla rozrywki i klimatu czy po to aby zarobić konkretne pieniądze?” Jeżeli odpowiedzią są pieniądze to zdecydowanie musisz zmienić bukmachera na internetowego.

Brak 10 procentowego podatku od wygranej.

Największym mankamentem bukmachera naziemnego jest przymusowy podatek od wygranych – haracz za hazard. We wszystkich punktach naziemnych państwo Polskie automatycznie pobiera 10 procentowy podatek od Twojej wygranej. Przypuśćmy, że obstawiłeś kupon za 1000zł. 10% podatek nakładany przez punkty naziemne czynią kupon mniej wartościowym, w tym przypadku, aż o 100zł a więc Twoja stawka nie wynosi już 1000zł, a jedynie 900zł.

U bukmacherów internetowych nie pobierane są żadne opłaty przy obstawianiu zdarzeń. Dzieje się tak dlatego, że firmy bukmacherskie zarejestrowane są w krajach, w których nie płaci się podatków czyli w tzw. rajach podatkowych. I tak LV BET zarejestrowany jest na Gibraltarze, Totolotek na Malcie etc… Inaczej rzecz ujmując grając np. w Milenium zawieramy zakład na Gibraltarze, nie w Polsce i omijamy w tej sposób nakładany podatek.

Dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Idąc dalej można zauważyć kolejne różnice przemawiające na korzyść serwisów internetowych, warto tu zwrócić szczególną uwagę na dostępność. W dobie XXI wieku nie ma problemów z dostępem do internetu, a dzięki temu możesz dużo szybciej, niż w przypadku „ziemniaków”, zagrać interesujące cie zdarzenie. Wystarczy kilka sekund i interesujący nas zakład jest już zawarty.

Bukmacherzy internetowi „są czynni” 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tego samego nie można powiedzieć o STS-ie czy Toto-mixie, punkty te mają wyznaczone godziny otwarcia, i im bliżej weekendu, godziny te są coraz bardziej zacieśnione.

Wyższe kursy i bogata oferta.

Kolejnym plusem serwisów bukmacherskich online są wyższe kursy oraz różnorodność oferowanych zakładów. Jeśli dobrze poszukasz to z pewnością znajdziesz w internecie wyższy kurs niż oferowany w punkcie naziemnym. Jest to jeden z głównych czynników, który powinien przechylić szalę na korzyść forBET czy Totolotek.

Bonusy, zakłady live, stawki.

Są jeszcze 3 bardzo ważne czynniki, w których bukmacherzy internetowi zostawiają daleko w tyle buki naziemne. Po pierwsze: praktycznie każdy bukmacher online oferuje liczne bonusy zarówno rejestracyjne jak i „reloaded” dla lojalnych graczy. Często są to wysokie kwoty sięgające nawet 500zł a promocja 100zł – 200zł to norma. Warunki obrotu tej gotówki nie są skomplikowane i nawet dla mało doświadczonego gracza nie powinny stanowić problemu. Czy nie chciałbyś otrzymać „darmowej kasy” za samą grę?

Po drugie są to zakłady LIVE. Dzięki nim masz możliwość kontrolowania danego zdarzenia i obstawiania meczu podczas jego oglądania. Prawdopodobieństwo osiągnięcia sukcesu w tym przypadku znacznie wzrasta gdyż oglądając mecz widzisz czy zawodnicy grają dobrze i czy są wstanie wygrać. W zakładach LIVE możesz powiększyć swój budżet w bardzo krótkim okresie czasu.

Po trzecie: w zakładach dostępnych w internecie stawka wnoszona na zakład może wynieść od 50 groszy do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Stwarza to duże możliwości grania różnymi strategiami gry i wygrania sporych pieniędzy. Zakłady dostępne online są wskazane zarówno dla osób, które grają za małe stawki a także dla tych, którzy operują znacznie większymi kwotami.

Poniżej kilka dodatkowych atutów bukmacherów internetowych:

  • możliwość obstawiania za pomocą telefonu komórkowego (smartfon, iPhone, iPad etc…),
  • możliwość obejrzenia niemal wszystkich ważniejszych wydarzeń sportowych dzięki zakładce VIDEO,
  • obszerne statystyki dostępne na łamach serwisów oraz brak konieczności wychodzenia z domu.

Nie ma co się długo zastanawiać nad przejściem z bukmacherów naziemnych do internetu, bukmacherzy naziemni przechodzą do historii a bukmacherzy internetowi posiadają same atuty. Każdy z graczy powinien zapoznać się z internetowym rynkiem bukmacherskim, wybrać pasującą do niego firmę i spróbować tam swoich sił.

Legalni bukmacherzy, Poradnik bukmacherski

, , , , , , , , ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

1 Komentarz wpisu "Bukmacher internetowy czy naziemny?"

  1. Znafca, niedziela, 26 lis 2017 19:15 

    „Ale… trzeba sobie w końcu zadać pytanie: „Czy gram u bukmachera tylko dla rozrywki i klimatu czy po to aby zarobić konkretne pieniądze?” Jeżeli odpowiedzią są pieniądze to zdecydowanie musisz zmienić bukmachera na internetowego.

    To już zupełna bzdura.W naziemnych nie ma limitów i ja tu widzę nie porównanie naziemnych z internetowymi ale Polskich z innymi.Porównać radze naziemne zagraniczne z internetowymi zagranicznymi!

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Zakłady bukmacherskie to świetna forma rozrywki, która w połączeniu z pasją i wiedzą sportową może dać całkiem niezły zarobek. Bardzo popularne zakłady bukmacherskie w internecie dostępne są u wielu bukmacherów a rozpoczęcie obstawiania można rozpocząć już w kilka minut po rejestracji.

Na dobry start firmy bukmacherskie nowym graczom oferują promocje i bonusy powitalne dzięki którym możesz na start dostać za darmo 200, 500, 1000 lub nawet 1500 PLN.

Aby dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie powinieneś poznać strategie obstawiania, dostępne systemy bukmacherskie, przyda Ci się też wiedza z zakresu matematyki w zakładach bukmacherskich, obowiązkowo polecamy również nasz poradnik typera. Zachęcamy też do zapoznania się z analizami typami naszych ekspertów bukmacherskich.