Cashback bonus 140 zł na Bet Games od bukmachera STS

Sekcja Bet Games na stronie legalnego bukmachera STS to niekończące się źródło doskonałej rozrywki, a przy odrobinie szczęścia również sporych wygranych. 

O te będzie znacznie łatwiej z najnowszą promocją STS, dzięki której gracz nie musi obawiać się wpadki na kuponie, gdyż w przypadku niepowodzenia na jego koncie pojawi się cashback bonus. 

Spis treści

Mnóstwo gier w sekcji Bet Games na stronie bukmachera STS

Legalni bukmacherzy w Polsce nie stoją w miejscu, lecz idą z duchem czasu i ciągle inwestują w nowe technologie i produkty tak, aby dostarczyć swoim klientom szeroki wachlarz rozrywki. Nie inaczej dzieje się w przypadku bukmachera STS, który od lat znany jest z tego, że chętnie stawia na wszelkie nowinki techniczne. 

W ostatnim okresie sporą popularnością wśród graczy cieszą się symulowane gry karciane, dzięki którym można obstawiać przebieg toczonej właśnie rozgrywki na żywo. Ten rodzaj zakładów oferuje również swoim klientom rzecz jasna legalny bukmacher STS, zaś w specjalnej sekcji Bet Games dostępne są kursy na poker, wojnę i bakarat, gdzie dzięki najnowszej promocji klienci bukmachera STS nie muszą obawiać się wpadki na kuponie.

Codzienny cashback bonus na Bet Games od bukmachera STS

Zasady tej promocji od bukmachera STS są niezwykle proste. Bonus będzie dostępny w dniach 12-18 lipiec, zaś żeby mieć szansę na darmowe środki należy zapisać się do promocji klikając button WEŹ UDZIAŁ na stronie bukmachera. 

Następnie należy grać kupony SOLO dotyczące symulowanych gier karcianych z oferty Bet Games od STS, a jeśli graczowi zabraknie szczęścia, wówczas bukmacher podaruje mu cashback bonus 15% od przegranej stawki.

Maksymalna dzienna wartość darmowych środków bonusowych to 20 zł, zaś taki sam bonus można zgarnąć każdego dnia obowiązywania promocji, a zatem łącznie można otrzymać bonusy na kwotę aż 140 zł. 

Bonus STS wymaga obrotu 3x zanim będzie mógł zostać wypłacony, zaś do obrotu zaliczane są wyłącznie zwycięskie kupony po kursie min. 1.91.

Nie masz konta w STS? Czeka na Ciebie atrakcyjny pakiet na start.

Mnóstwo atrakcji czeka na każdego nowego gracza, który zdecyduje się dołączyć do grona klientów legalnego bukmachera STS. Wystarczy wpisać nasz STS kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza podczas rejestracji, a bukmacher błyskawicznie podaruje graczowi aż trzy bonusy powitalne:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł
  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 230 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 29 zł

Wszystkie te promocje dostępne są wyłącznie dla graczy, którzy wpiszą kod SPRYCIARZ podczas rejestracji. Więcej szczegółów na temat każdego z tych bonusów można znaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera STS.

STS zakłady bukmacherskie

, , , , ,

Spodobał Ci się zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/comments.php on line 76
słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 39

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 61

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 79

Warning: Undefined variable $currentPost in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103

Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/www/darmowa-kasa.pl/p/wp-content/themes/wpsn/footer.php on line 103