Chicago White Sox – Tampa Bay Rays

Całkiem przyzwoity kurs oferuja bukmacherzy na dzisiejsze spotkanie Chicago White Sox z Tampa Bay Rays. Poprzednie spotkanie należało do Soxów, którzy wygrali 4-2. Dziś na górce stanie jeden z ich najlepszych miotaczy John Danks. Jego rywalem po stronie Tampy będzie Wade Davis, któremu w tym spotkaniu raczej bym nie zaufał.

Rays mają dużo lepszy atak, który jednak ostatnio nieco szwankuje, dziś czeka ich nie lada wyzwanie bo Danksa nie łatwo jest pokonać. Dużo łatwiejsze wyzwanie dla pałkarzy White Sox stanowi obrona Davisa i jego kolegów z bullpenu. Kurs 2,13 moneyline na CHWS jak najbardziej value.

Zobacz dokładny typ na mecz Chicago White Sox – Tampa Bay Rays eksperta portalu Darmowa Kasa.

Typy bukmacherskie

,

Chicago White Sox – Tampa Bay Rays typy bukmacherskie

  • Typer: benjaminw
  • Zdarzenie: (Typy bukmacherskie)
  • Data zdarzenia: 30 maj 2010 00:10
  • Typ: Chicago ML
  • Bukmacher: 5Dimes
  • Kurs: 2,36
  • Stawka: 7/10
Typ przegrany

Gdzie najlepiej obstawić ?

W internecie dostępnych jest wielu bukmacherów, jednak tych godnych polecenia jest na prawdę niewielu. Dobry bukmacher powinien posiadać nieposzlakowaną opinię, wysokie kursy, szeroką ofertę zakładów oraz atrakcyjny bonus startowy. Wszystkie te cechy posiadają polecani przez nas bukmacherzy:Fortuna, eTOTO, Beetfan, TOTALbet.O tych, oraz innych bukmacherach możesz przeczytać w naszym serwisie.

Spodobał Ci się ten typ? Oceń go i zostaw komentarz lub ocenę ze swojej strony.

Dodaj komentarz:

słabejest okdobrebardzo dobrerewelacja (Oceń ten artykuł!)
Loading...


Skuteczne obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest takie proste jakie wydaje się wielu początkującym typerom. Aby zarabiać pieniądze na obstawianiu typów zakładów sportowych musisz grać najlepsze typy bukmacherskie po wysokich kursach u sprawdzonych bukmacherów.

W typowaniu zakładów liczy się nie tylko znajomość dyscypliny sportowej ale również znajomość aktualnej sytuacji w zespole oraz aktualnej sytuacji ligowej, turniejowej. Sportowi eksperci portalu darmowa-kasa.pl publikują starannie wyselekcjonowane, darmowe profesjonalne typy na piłkę nożną, tenis, siatkówkę, boks oraz wiele innych dyscyplin.

Obstawiaj typy bukmacherskie doświadczonych ekspertów sportowych portalu darmowa-kasa.pl i zyskaj przewagę nad bukmacherami! Dzięki naszym typom zakłady bukmacherskie online przyniosą Ci oczekiwane zyski!